Połowa "Zawsze warto" za nami. Jak uważnie oglądałaś serial? QUIZ
Seriale

QUIZ! Połowa "Zawsze warto" za nami! Jak uważnie oglądałaś? Sprawdź się!

QUIZ! Połowa "Zawsze warto" za nami! Jak uważnie oglądałaś? Sprawdź się!

Za nami już 6. odcinków serialu "Zawsze warto" (dziś o 21:05 w Polsacie kolejny, siódmy), a więc to idealna pora na nowy QUIZ! Jak uważnie śledzisz życie bohaterek produkcji - Ady, Doroty i Marty? Sprawdź się w naszym teście!

Zobacz także: Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Którą z bohaterek Zawsze warto jesteś?
Seriale
Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Wiemy, że nie brakuje tu wiernych fanów serialu "Zawsze warto"! Dlatego dla wszystkich mam kolejną, świetną zabawę, tym razem psychotest! Którą z bohaterek serialu jesteś? Do której Ci najbliżej? Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati) i Ada (Julia Wieniawa) to bardzo silne kobiety, które mimo trudności, zawsze starają się wyjść na prostą! Z którą najwięcej Cię łączy? Przekonaj się sama!

Zobacz także: QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Wiemy, że nie brakuje tu wiernych fanów serialu "Zawsze warto"! Dlatego dla wszystkich mam kolejną, świetną zabawę, tym razem psychotest! Którą z bohaterek serialu jesteś? Do której Ci najbliżej? Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati) i Ada (Julia Wieniawa) to bardzo silne kobiety, które mimo trudności, zawsze starają się wyjść na prostą! Z którą najwięcej Cię łączy? Przekonaj się sama! Zobacz także:   QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Marta ujawni prawdę o swoim małżeństwie
Seriale
"Zawsze warto": Marta ujawni prawdę o swoim małżeństwie. Wybrała szczególny moment!
"Zawsze warto": Marta ujawni prawdę o swoim małżeństwie. Wybrała szczególny moment!

W najnowszym odcinku "Zawsze warto" (już w środę o 21:05) w Polsacie Marta (Weronika Rosati) wyjawi prawdę na temat swojego małżeństwa! Wybierze dość szczególny moment, bowiem odnowę przysięgi małżeńskiej swoich rodziców - Witolda (Mariusz Bonaszewski) oraz Marii (Małgorzata Pieczyńska). Ma jednak dość szeptów i plotek! Co takiego powie? Zobaczcie zwiastun! Zobacz także :  QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
"Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni" Pierwszy poważny konflikt w "Rolnik szuka żony"
"Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni" Pierwszy poważny konflikt w "Rolnik szuka żony"

Już w najbliższą niedzielę, 6 września, Telewizyjna Jedynka wyemituje kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Co tym razem wydarzy się w show o poszukujących miłości rolnikach? W poprzedniej odsłonie programu kandydatki przyjechały do domów Seweryna, Jakuba, Sławomira i Adriana. Teraz widzowie zobaczą, jak panie radzą sobie na gospodarstwie! Jak panie będą próbowały zdobyć serca rolników? Czy kandydatki będą ze sobą ostro rywalizować?  Na kandydatki rolników czeka sporo pracy! W sieci pojawił się już zwiastun nowego odcinka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", z którego wynika, że na kandydatki rolników czeka sporo pracy, ale i sporo śmiechu! Ale czy pojawią się pierwsze konflikty między paniami? Wypowiedź Agaty może świadczyć o tym, że w programie nie zabraknie wielkich emocji i rozczarowań! Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni - przyznaje jedna z kandydatek Adriana.  Co wydarzy się w nowym odcinku "Rolnika"? Jak kandydatki Seweryna, Jakuba, Adriana i Sławomira poradzą sobie z codziennymi obowiązkami? Jak będą relaksować się po całym dniu ciężkiej pracy? Czy między uczestnikami show TVP zacznie iskrzyć? Tego dowiemy się już wkrótce. Tymczasem zobaczycie zwiastun programu "Rolnik szuka żony"! Myślicie, że wszyscy rolnicy odnajdą swoje szczęście?  Zobacz także:  Masz już swojego ulubieńca w programie "Rolnik szuka żony"? Wybierz go głosując w naszym plebiscycie! Zwiastun programu "Rolnik szuka żony".   Podoba się Wam 6. edycja programu?  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner