QUIZ „Lombard. Życie pod zastaw” – Jak dobrze znasz Romusia?
Paweł Jakubek
Seriale

QUIZ! Jak dobrze znasz Romusia z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Quiz dla fanów serialu!

Dla fanów nagrodzonego niedawno Złotą TeleKamerą serialu "Lombard. Życie pod zastaw" mamy kolejny quiz! Tym razem zapytamy o Romusia, bohatera, który wyjątkowo zaskarbił sobie sympatię widzów „Lombardu”. W nowym, 8. sezonie, który możemy obecnie oglądać, podejmie dość nietypową decyzję. Czy wyjdzie mu ona na dobre? Tymczasem w naszym quizie możecie się sprawdzić z Waszej wiedzy o Romusiu!

Premiery odcinków w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00.

Zobacz także: QUIZ! Co wiesz o Andżeli z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Maciej Orłoś Maciej Stuhr Piotr Kraśko
Piotr Podlewski, Dariusz Gałązka, Mieszko Piętka/AKPA / EastNews
Newsy
Telekamery 2021: Polityczne nawiązania Macieja Orłosia, Macieja Stuhra i Piotra Kraśki. Padły mocne słowa!
TeleKamery 2021: Maciej Stuhr i Maciej Orłoś kpią z TVP!

Telekamery 2021 zostały rozdane, a niektórzy aktorzy i dziennikarze, odbierając statuetki zdecydowali się nawiązać do aktualnej sytuacji w kraju. Maciej Sthur , który wygrał w kategorii "najlepszy aktor" wprost nawiązał do materiałów, które zostały pokazane w "Wiadomościach" na jego temat: Dziękuję telewizyjnym "Wiadomościom", które tak często próbują zrobić ze mnie czarny charakter, że część osób uwierzyła , że ta moja rola w "Szadzi" - seryjnego mordercy - może mieć ręce i nogi. Tutaj taka mała prośba w imieniu aktorek i aktorów do niektórych redakcji: to, że my coś mówimy ze sceny lub z ekranu, to nie My mówimy, tylko jesteśmy medium, przez które przemawia autor. To, że w spektaklu powiedziałem o Polsce, że jest wrzodem w pewnym miejscu - to nie ja powiedziałem, to autor sztuki - powiedziała ze sceny Maciej Sthur. To jednak nie koniec! Gwiazdor serialu "Szadź" krótko i dobitnie opisał, jak powinna wyglądać telewizja, w której chcą pracować najlepsi artyści i dziennikarze: Dlatego z okazji tego święta telewizji życzę nam wszystkim wspaniałej telewizji:  mądrej, uskrzydlającej, poszerzającej horyzonty. Telewizji, w której chcieliby i mogliby pracować najlepsi artyści i dziennikarze - dodał aktor.  Maciej Orłoś ocenia aktualną kondycję mediów publicznych! Maciej Orłoś , który przez lata był związany z "Teleexpressem" na gali Telekamery 2021 wręczał nagrodę w kategorii "prezenter informacyjny". Dziennikarz, który odszedł z TVP  przypomniał, jaki powinien być prezenter informacji.  Prezenter informacji powinien być bezstronny,...

Lolek - co wiesz o bohaterze serialu Lombard. Życie pod zastaw?
mat. prasowe
Seriale
QUIZ! Jak dobrze znasz Lolka z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Czas na quiz z kolejnego bohatera hitowego serialu TV Puls - "Lombard. Życie pod zastaw". Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o... Lolku (w tej roli Jerzy Górski)!

W oczekiwaniu na nowy, 8. sezon, którego premierę TV Puls zapowiedziała na wiosnę, można oglądać powtórki serialu – codziennie od poniedziałku do piątku od 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów! 

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze znasz Benię z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Czas na quiz z kolejnego bohatera hitowego serialu TV Puls - "Lombard. Życie pod zastaw". Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o... Lolku (w tej roli Jerzy Górski)! W oczekiwaniu na nowy, 8. sezon, którego premierę TV Puls zapowiedziała na wiosnę, można oglądać powtórki serialu – codziennie od poniedziałku do piątku od 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów!  Zobacz także : QUIZ! Jak dobrze znasz Benię z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

„Lombard. Życie pod zastaw”: Marta i Lolek w końcu będą razem?
Paweł Jakubek
Seriale
„Lombard. Życie pod zastaw”: Marta i Lolek w końcu będą razem? Zobaczcie tylko te zdjęcia! 
„Lombard. Życie pod zastaw”: Co w 8. sezonie?

Od pierwszego sezonu „Lombardu. Życie pod zastaw” widzowie TV Puls śledzą burzliwe losy związku Marty (Agata Szafrańska) i Lolka (Jerzy Górski). Rozstania i powroty, przerwany ślub Marty z Wojtkiem, nieudany ślub Marty i Lolka, wyjazd Marty do Indii, pechowe związki Lolka z innymi dziewczynami – w życiu tych dwojga bohaterów naprawdę wiele się działo... Czy zejdą się w nadchodzącym sezonie? „Lombard. Życie pod zastaw”: Co w 8. sezonie? Poprzedni sezon zakończył się napaścią Dagmary na Lolka, który w trudnych chwilach znalazł oparcie właśnie w Marcie. Fotosy z planu nowych odcinków mogą sugerować, że Lolek i Marta nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa – jak myślcie, czy uda im się w końcu pokonać przeciwności losu i ułożyć sobie życie? Kibicujecie tej parze? Wszystkiego dowiemy się już wiosną, w TV Puls, w nowych odcinkach! Zobacz także:  "Lombard. Życie pod zastaw 8”: Andżela i Mariusz będą mieć problem z córkami? Zobacz, co w nowym sezonie!    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner