Quiz z serialu "Co ludzie powiedzą?"
EastNews
Seriale

QUIZ dla fanów "Co ludzie powiedzą?". Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

QUIZ dla fanów "Co ludzie powiedzą?". Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

Serial "Co ludzie powiedzą?", choć pojawił się w telewizji ponad 30 lat temu (swoją premierą w Wielkiej Brytanii miał w 1990 roku), wciąż jest wielkim hitem. W Polsce, gdzie ma spore grono wiernych fanów, można go oglądać aktualnie na Polsat Comedy Central Extra. Dla wszystkich wielbicieli Hiacynty Bucket (wymówcie sobie sami), Powolniaka czy Stokrotki mamy QUIZ! Jak uważnie oglądacie ten kultowy serial? Pytania będą raz proste, a raz nieco trudniejsze! Czas start!

Zobacz także: QUIZ! 22 pytania ze "Świata według Kiepskich" na 22-lecie! Jak dobrze znacie ten serial?

Quiz ze "Świata wg Kiepskich"
Seriale
QUIZ! 22 pytania ze "Świata według Kiepskich" na 22-lecie! Jak dobrze znacie ten serial?

Dokładnie 22 lata temu (16 marca 1999 roku) został wyemitowany pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich"! Do dziś to jedna z najpopularniejszych komediowych produkcji w Polsce! Niedawno widzowie serialu pożegnali dwóch wspaniałych aktorów związanych z produkcją od samego początku - Dariusza Gnatowskiego, czyli serialowego Boczka oraz Ryszarda Kotysa, czyli Mariana Paździocha. Fani "Kiepskich" zaczęli więc martwić się, czy serial będzie kontynuowany! Z odpowiedzią przyszła sama Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu:

"Świat według Kiepskich" się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. [..] Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego - powiedziała w rozmowie ze styl.pl Terentiew

Czekając na nowe odcinki dla wszystkich fanów mamy QUIZ! Jak dobrze znacie ten serial? Sprawdźcie się! 

Zobacz także: 

 

Dokładnie 22 lata temu (16 marca 1999 roku) został wyemitowany pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich"! Do dziś to jedna z najpopularniejszych komediowych produkcji w Polsce! Niedawno widzowie serialu pożegnali dwóch wspaniałych aktorów związanych z produkcją od samego początku - Dariusza Gnatowskiego, czyli serialowego Boczka oraz Ryszarda Kotysa, czyli Mariana Paździocha. Fani "Kiepskich" zaczęli więc martwić się, czy serial będzie kontynuowany! Z odpowiedzią przyszła sama Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu: "Świat według Kiepskich" się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. [..] Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego - powiedziała w rozmowie ze styl.pl Terentiew Czekając na nowe odcinki dla wszystkich fanów mamy QUIZ! Jak dobrze znacie ten serial? Sprawdźcie się!  Zobacz także:  QUIZ. Jak dużo wiesz o serialowym Boczku ze "Świata według Kiepskich? Dariusza Gnatowskiego w tej roli pokochała cała Polska   Oto najtrudniejszy QUIZ ze "Świata według Kiepskich"! Myślisz, że znasz ten serial? Sprawdź się!   QUIZ! "Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz" - mówił Paździoch z "Kiepskich". A co Ty o nim wiesz? Sprawdź się  

jurorzy-Dance-Dance-Dance
Waldemar Kompała / TVP
Newsy
QUIZ: Jak dobrze znasz jurorów programu "Dance Dance Dance"?

Już w piątek 19 marca o godzinie 20:30 startuje trzecia edycja „Dance Dance Dance”! Ten program pokochały miliony widzów oraz… redakcja Party.pl:). Uwielbiamy oglądać taneczne zmagania gwiazd na parkiecie oraz spektakularne choreografie, których się muszą nauczyć. Jednak równie interesujący co uczestnicy programu, są jego jurorzy. W trzeciej edycji show TVP2 taneczne poczynania sześciu par oceni jury w składzie: 

Ida Nowakowska, która jest w programie już od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich odsłon „Dance Dance Dance”. 

Agustin Egurrola, czyli człowiek, dla którego taniec to życie. Nowy juror jest związany z programem od pierwszej edycji. Agustin jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.

Joanna Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji tanecznego show TVP2! 

Specjalnie dla fanów programu przygotowaliśmy quiz na temat jurorów show TVP2.

Sprawdź, ile wiesz o twoich ulubionych gwiazdach! 

dance-dance-dance
Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem TVP

Już w piątek 19 marca o godzinie 20:30 startuje trzecia edycja „Dance Dance Dance” ! Ten program pokochały miliony widzów oraz… redakcja Party.pl:). Uwielbiamy oglądać taneczne zmagania gwiazd na parkiecie oraz spektakularne choreografie, których się muszą nauczyć. Jednak równie interesujący co uczestnicy programu, są jego jurorzy. W trzeciej edycji show TVP2 taneczne poczynania sześciu par oceni jury w składzie:  Ida Nowakowska , która jest w programie już od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich odsłon „Dance Dance Dance”.  Agustin Egurrola , czyli człowiek, dla którego taniec to życie. Nowy juror jest związany z programem od pierwszej edycji. Agustin jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show. Joanna Jędrzejczyk , która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji tanecznego show TVP2!  Specjalnie dla fanów programu przygotowaliśmy quiz na temat jurorów show TVP2. Sprawdź, ile wiesz o twoich ulubionych gwiazdach!  Mat.prasowe Materiał powstał z udziałem TVP

QUIZ „Lombard. Życie pod zastaw” – Jak dobrze znasz Romusia?
Paweł Jakubek
Seriale
QUIZ! Jak dobrze znasz Romusia z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Dla fanów nagrodzonego niedawno Złotą TeleKamerą serialu "Lombard. Życie pod zastaw" mamy kolejny quiz! Tym razem zapytamy o Romusia, bohatera, który wyjątkowo zaskarbił sobie sympatię widzów „Lombardu”. W nowym, 8. sezonie, który możemy obecnie oglądać, podejmie dość nietypową decyzję. Czy wyjdzie mu ona na dobre? Tymczasem w naszym quizie możecie się sprawdzić z Waszej wiedzy o Romusiu!

Premiery odcinków w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00.

Zobacz także: QUIZ! Co wiesz o Andżeli z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Dla fanów nagrodzonego niedawno Złotą TeleKamerą serialu "Lombard. Życie pod zastaw" mamy kolejny quiz! Tym razem zapytamy o Romusia, bohatera, który wyjątkowo zaskarbił sobie sympatię widzów „Lombardu”. W nowym, 8. sezonie, który możemy obecnie oglądać, podejmie dość nietypową decyzję. Czy wyjdzie mu ona na dobre? Tymczasem w naszym quizie możecie się sprawdzić z Waszej wiedzy o Romusiu! Premiery odcinków w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00. Zobacz także:  QUIZ! Co wiesz o Andżeli z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sprawdź się!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner