Party Stories
Weronika Rosati na planie Zawsze warto
mat. prasowe
Seriale

QUIZ! Co wiesz o Marcie (Weronika Rosati) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Po Dorocie i Adzie czas na Martę! Oto nasz nowy quiz - jak dużo wiesz o bohaterce Weroniki Rosati z serialu Polsatu "Zawsze warto"? Los okrutnie ją doświadcza, o co na pewno zapytamy w naszym quizie! Jeśli jesteś fanem serialu, poradzisz sobie z nim doskonale!

Czas start!

Zobacz także: Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska na planie serialu Zawsze warto
mat. prasowe
Newsy
Dramat w finale drugiej edycji "Zawsze warto"! Czy Majka, córka Doroty, przeżyje?! Ada odkryje prawdę o Kamilu? Opis 24. odcinka
Już w najbliższą środę 20 maja Polsat wyemituje ostatni odcinek drugiego sezonu "Zawsze warto"! Ostatni, 24 odcinek Zawsze warto w Polsacie.

Już w najbliższą środę 20 maja Polsat wyemituje ostatni odcinek drugiego sezonu "Zawsze warto"! Co wydarzy w wielkim finale serialu z udziałem Julii Wieniawy, Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej? Okazuje się, że przed nami naprawdę ogromne emocje!  "Zawsze warto" - opis 24., ostatniego odcinka Majka (Gabriela Świerczyńska) wyśle Dorocie (Katarzyna Zielińska) swoje zdjęcie z Mediolanu, a Marta rozpozna na nim mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na karku. Jest on zamieszany w sprawę zamordowania klientki Wardeckiej! Przerażone kobiety nie będą mogły dodzwonić się do dziewczyny i wszystko będzie wskazywać na to, że Majka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem…  Dramatyczne chwile czekają również Adę! Okazuje się bowiem, że Kamil (Jakub Wesołowski) zaplanował wyjazd dla całej rodziny do Meksyku. Ada nie wie tylko, że mężczyzna nie planuje już wracać do Polski! Zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka drugiego sezonu "Zawsze warto"! Zobacz także:  QUIZ! Co wiesz o Adzie (Julia Wieniawa) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się! Czy Kamil zmusi Adę, żeby na zawsze wyjechała z nim z Polski?

Co wiesz o Dorocie z "Zawsze warto"?
Seriale
QUIZ! Co wiesz o Dorocie (Katarzyna Zielińska) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Po Adzie czas na Dorotę! Co wiesz o bohaterce Katarzyny Zielińskiej z serialu "Zawsze warto"? W jej życiu wydarzyło się bardzo dużo. A już w przyszłą środę wielki finał drugiego sezonu! Zanim to wszystko - test dla fanów jej postaci! 

Czas start!

Zobacz także: QUIZ! Co wiesz o Adzie (Julia Wieniawa) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Po Adzie czas na Dorotę! Co wiesz o bohaterce Katarzyny Zielińskiej z serialu "Zawsze warto"? W jej życiu wydarzyło się bardzo dużo. A już w przyszłą środę wielki finał drugiego sezonu! Zanim to wszystko - test dla fanów jej postaci!  Czas start! Zobacz także:   QUIZ! Co wiesz o Adzie (Julia Wieniawa) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Ada przegląda zdjęcia
K.Pakiela
Seriale
QUIZ! Co wiesz o Adzie (Julia Wieniawa) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Przed nami wielki finał drugiego sezonu "Zawsze warto", a więc emocje sięgają zenitu! Jednym z głównych pytań jest to, czy Ada (Julia Wieniawa) dowie się o romansie Kamila (Kuba Wesołowski) i Sofii (Beata Ścibakówna). Zanim jednak zobaczymy ostatnie odcinki drugiej serii (dziś o 21:05 w Polsacie odcinek 23.), mamy dla Was super rozgrzewkę - quiz wiedzy o postaci granej przez Julię Wieniawę! Jak dobrze znasz Adę? Sprawdź się!

Zobacz także: "Zawsze warto": Cała sesja ślubna Ady i Kamila! Czy wrócą do siebie na stałe?

Przed nami wielki finał drugiego sezonu "Zawsze warto", a więc emocje sięgają zenitu! Jednym z głównych pytań jest to, czy Ada (Julia Wieniawa) dowie się o romansie Kamila (Kuba Wesołowski) i Sofii (Beata Ścibakówna). Zanim jednak zobaczymy ostatnie odcinki drugiej serii (dziś o 21:05 w Polsacie odcinek 23.), mamy dla Was super rozgrzewkę - quiz wiedzy o postaci granej przez Julię Wieniawę! Jak dobrze znasz Adę? Sprawdź się! Zobacz także:  "Zawsze warto": Cała sesja ślubna Ady i Kamila! Czy wrócą do siebie na stałe?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner