Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Przyjaciółki. Czy będzie kolejny sezon na Polsacie? Wiemy!

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Polski serial obyczajowy "Przyjaciółki" osiąga kolejne rekordy popularności. Perypetie Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) towarzyszą nam nieprzerwanie od 2012 roku. Przez 8 lat przeżywaliśmy z nimi smutki oraz momenty euforii. Ostatni 16. sezon oglądało około 1,20 mln osób. Nic dziwnego, że widownia domaga się kolejnego, 17. już sezonu. Czy w takim razie już niebawem będziemy mogli go oglądać na antenie Polsatu? Znamy odpowiedź!

Zobacz także: QUIZ z "Przyjaciółek": Zuza trafiła do aresztu! Sprawdź, jak uważnie oglądałaś odcinek! 

Kiedy 17. sezon "Przyjaciółek"? Znamy odpowiedź!

Na oficjalnym Instagramie serialu "Przyjaciółki" dowiedzieliśmy się, że w listopadzie ruszyły prace nad kolejnymi odcinkami. Wiosną 2021 roku ujrzymy 17. sezon popularnego serialu Polsatu!

"Przyjaciółki" - serial, który pokochały Polki

Akcja "Przyjaciółek" dzieje się w stolicy. Jego głównymi bohaterkami są cztery kobiety po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum i od ostatniego spotkania klasowego odnowiły swój kontakt. Choć mają  zupełnie inne charaktery i nie zawsze się ze sobą zgadzają, łączy ich niezwykła więź. Razem cieszą się ze swoich sukcesów i starają się wzajemnie zrozumieć. 

Zobacz także: Czwartek bez "Przyjaciółek"! Polsat ogłasza zmiany w ramówce

Ostatni 16. sezon obfitował w niezwykle dramatyczne emocje. Maks oznajmił Indze, że Agata spodziewa się jego dziecka. Po policyjnej interwencji, Zuza straciła zaufanie do Jaśka. Artur stanął przed życiową szansą zrealizowania programu kulinarnego za granicą. Z kolei Anka nie chce już dalej mieszkać w Warszawie. 

Instagram

Co wydarzy się w 17. sezonie? Jakie historie stoją przed Patrycją, Dorotą i Zuzą? Czy Zuza wybaczy Jaśkowi? O tym przekonamy się już niebawem w Polsacie.

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43