Przyjaciółki Przyjaciółki, Zuza, Inga Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki
Mat. prasowe

Za nami już 1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek"! Było gorąco! Dowiedzieliśmy się, że Inga (Małgorzata Socha) rozstała się z Robertem (Krzysztof Wieszczek), Julka, córka Anki (Magda Stużyńska) rozwiodła się z mężem i zamieszkała z rodzicami. Do domu Strzeleckich wprowadziła się też mama Anki, wprowadzając zamęt w jej życiu. Zuza (Anita Sokołowska) została mamą i jest w szczęśliwym związku z Jankiem, choć dalej nie wie, czy to on jest ojcem. Z kolei Patrycja (Joanna Liszowska) wzięła ślub z Wiktorem (Paweł Deląg) i pokłóciła się z dziewczynami. Teraz już wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach!

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Uwaga, spoilery! ;)

 

Zobacz: Jak uważnie oglądałaś 1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

2/5
Przyjaciółki, Zuza, Inga
Facebook

„Telemagazyn” informuje, że w 4. odcinku Zuza będzie chciała powiedzieć Jaśkowi, że to nie on jest ojcem Grzesia! Okazuje się jednak, że jego mama dostanie wylewu. Następnego dnia Zuza znajdzie ją martwą na podłodze. 

 

Jasiek, pomimo śmierci matki, cieszy się z tego, co ma. Okazuje się, że widział wyniki, ale błędnie je odczytał i sądzi, że to on jest ojcem Grzesia - czytamy w „Telemagazynie”.

 

Zobacz: Inga pociesza załamaną Zuzę! Tajemnicze zdjęcie z „Przyjaciółek” wzbudziło ogromne emocje! Co się stało?! 

3/5
Przyjaciółki
Instagram

Wiktor pragnie mieć dziecko z Patrycją, ale nie wie, że dla niej może to oznaczać zagrożenie życia. Tymczasem Patrycja pójdzie z Wiką do wróżki! Dowie się, że grozi jej nieszczęście, które przejdzie tuż obok! 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Tak wygląda prawdziwa miłość? Zobacz romantyczną scenę Patrycji i Wiktora z 1. odcinka 11. sezonu "Przyjaciółek"!

4/5
Przyjaciółki
Instagram

W 4. odcinku dziewczyny pogodzą się z Patrycją! A Inga zacznie umawiać się z byłym mężem!

 

Zobacz: Wiktor chce mieć dziecko z Patrycją, Andrzej romans z Ingą, a Paweł… cierpi na impotencję! W „Przyjaciółkach 11” coraz większe emocje!

5/5
Przyjaciółki
Instagram

Na koniec czekają nas drastyczne sceny!

 

Gdy dziewczyny wychodzą z kawiarni, Wiktor podjeżdża pod kawiarnię z Mikołajem, który wybiega na ulicę i, o mały włos, nie zostaje potrącony przez ciężarówkę - czytamy w "Telemagazynie".

 

 

Zobacz: Z kim związana będzie Zuza w 11. sezonie "Przyjaciółek"? Mamy zdjęcie, które mówi wszystko!

Więcej na temat Przyjaciółki