Party Stories
Świat według Kiepskich- zdjęcia z planu serialu
mat. prasowe
Seriale

Czy "Świat według Kiepskich" wróci na antenę Polsatu? Jest decyzja stacji

"Świat według Kiepskich" to zdecydowanie jeden z najdłużej nadawanych i najpopularniejszych polskich seriali. Hitowa produkcja z udziałem Andrzeja Grabowskiego pojawia się na antenie Polsatu już od 1999 roku! W tym czasie widzowie pokochali serialową rodzinkę Kiepskich i ich sąsiadów. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl ostatni sezon "Świata według Kiepskich", który był emitowany od 6 marca do 22 maja br. oglądało średnio 1,19 mln osób. Teraz fani z pewnością zastanawiają się, czy Polsat planuje kontynuację serialu. Stacja pokaże nowe odcinki produkcji? 

Nie uwierzycie, ale oni naprawdę zagrali w "Świecie według Kiepskich"! Kożuchowska, Wodecki...

Co z nowymi odcinkami "Świata według Kiepskich"?

Są dobre wiadomości dla fanów serialu! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Świat według Kiepskich" już wkrótce wróci na antenę Polsatu. Władze stacji podjęły bowiem decyzję o kontynuowaniu serii.

W jesiennej ramówce Polsatu pojawi się 12 nowych odcinków produkcji. W najnowszej odsłonie hitu gościennie wystąpią m.in. Krystyna Czubówna, Piotr Stramowski oraz Krzysztof Ibisz. Portal informuje, że Krystyna Czubówna w jednym z odcinków użyczy swojego głosu, Piotr Stramowski zagra żołnierza z USA, a Krzysztof Ibisz... prowadzącego teleturniej. 

Aktorzy rozpoczęli już w pracę na planie nowego sezonu "Świata według Kiepskich". Zdjęcia odbywają się we Wrocławiu. Będziecie oglądać nowe odcinki serialu? Niestety, wciąż nie wiadomo, czy w kolejnym sezonie pojawi się Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch. Ostatnio media informowały o złym stanie zdrowia aktora. 

"Świat Według Kiepskich" wróci na antenę Polsatu.

Świat według Kiepskich- zdjęcia z planu serialu
mat. prasowe

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu serialu.

Ryszard Kotys na planie serialu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Przyjaciółki 12. sezon
mat.pras.
Seriale
Do serialu "Przyjaciółki" dołącza znana aktorka! Namieszała już w "M jak miłość", czy to samo zrobi tutaj?

Dopiero co zakończył się 13. sezon " Przyjaciółek ", ale nie jest żadną tajemnicą, że producenci polsatowskiego hitu już pracują nad kolejnym. Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, które ujawniają sporo informacji. Nikt wcześniej jednak nie zdradził, że do serialu dołączy nowa gwiazda! Mowa o Marii Pawłowskiej, którą znacie z serialu " M jak miłość ". Czy jej bohaterka namiesza w życiu Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy? Zobaczcie nasz wywiad z gwiazdą i przekonajcie się sami!    Jesienią zobaczymy 14. sezon "Przyjaciółek" Do serialowych bohaterek dołączy nowa postać   Elektronika w jeszcze niższych cenach! Duże rabaty dostępne na stronie Electro promocje .  

Bijący rekordy popularności sitcom „Świat według Kiepskich” powróci na antenę Telewizji Polsat wiosną 2019
Seriale
"Świat według Kiepskich" kończy 20 lat! Będą nowe odcinki. Pojawi się syn Paździocha!
Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu
Seriale
"Świat według Kiepskich" był hitem czy klapą wiosennej ramówki Polsatu? Znamy wyniki oglądalności!

"Świat według Kiepskich" oglądało średnio 1,50 mln widzów! Okazuje się, że serial z Andrzejem Grabowskim w roli głównej, wciąż jest hitem Polsatu. Według informacji przedstawionych przez portal Wirtualnemedia.pl, stacja znajdowała się na pozycji wicelidera na rynku telewizyjnym w czasie nadawania ostatniego sezonu serialu. Polsat przegrywał jedynie z Telewizyjną Jedynką, która pokazywała w tym czasie "Wiadomości". Wpływy z reklam emitowanych w czasie trwania "Świata według Kiepskich" wyniosły 8,51 mln złotych.   Serial zyskał czy stracił widzów? Porównując wyniki z analogicznego okresu z 2016 roku, serial stracił 100 tysięcy widzów. Warto jednak zauważyć, że podczas wiosennej ramówki Polsatu w ubiegłym roku "Świat według Kiepskich" można było oglądać w środy o godzinie 20:05. W tym roku stacja przesunęła emisję serialu. Podczas wiosennej ramówki fani mogli oglądać hit z Andrzejem Grabowskim w środy o godzinie 19:30.  Jak już informowaliśmy, serial powróci na antenę Polsatu już jesienią. 8 maja rozpoczęły się bowiem zdjęcia do kolejnego sezonu "Świata Według Kiepskich". Będziecie oglądać nowe odcinku serialu?   Zobacz także:  „Ja amantem? Proszę sobie nie żartować!” Andrzej Grabowski ma jednak sposób na kobiety. Niezawodny!   "Świat według Kiepskich" oglądało średnio 1,50 mln widzów.   Serial wróci na antenę Polsatu już po wakacjach.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner