Ostatni tydzień z "Policjantkami i policjantami"! Morderstwo i porwanie to dopiero początek...
1/7
	Ostatni tydzień z "Policjantkami i policjantami"! Morderstwo i porwanie to dopiero początek...

Co w ostatnim tygodniu serialu "Policjantki i policjanci"? Zobacz, co będzie się działo. Już teraz uprzedzamy, że to będzie chyba najmocniejszy tydzień całego sezonu. Oto fotostory!

 

Odcinek 425

Zatońskiej udaje się odwiedzić ojca. Mężczyzna jest załamany położeniem, w jakim się znalazł. Błaga córkę, by pomogła mu wydostać się z aresztu. Tymczasem na komendzie Juliusz zwierza się Profosowi, że poznał przez Internet dziewczynę i przegadał z nią całą noc. Starszy kolega, po własnych przykrych doświadczeniach, szczerze odradza Juliuszowi taką formę znajomości. Zieliński otrzymuje anonimowego SMSa o spotkaniu dwóch szefów narkotykowych gangów. Przygotowuje się do akcji zatrzymania, pomimo ryzyka, że donos okaże się nieprawdziwy. Razem z oddziałem antyterrorystów patrol 07 stawia się na miejscu domniemanego spotkania. Czy dojdzie do zatrzymania przestępców? Tego dnia Szymon i Asia mają jeszcze jedno zadanie. Na jednym z osiedli krążą oszuści, którzy podają się za policjantów i próbują wyłudzić pieniądze. Zieliński i Zatońska rozpoczynają śledztwo od rozmów z mieszkańcami, ale spotykają się z niechęcią i brakiem współpracy. Nikt nie spodziewa się, że cała akcja zakończy się niebezpieczną dla policjantów sytuacją.

 

Co w następnych odcinkach? Sprawdź w naszej galerii!

 

QUIZ!!! Jesteś fanem "Policjantki i policjantów"? Przekonaj się i rozwiąż nasz QUIZ!

2/7
	Ostatni tydzień z "Policjantkami i policjantami"! Morderstwo i porwanie to dopiero początek...

Odcinek 426

Dla Karoliny niezwykle trudne okazują się chwile wspólnej służby z Mikołajem. Białach wyraźnie się od niej odsunął. Jego oficjalny ton i rozmowy jedynie na tematy zawodowe doprowadzają Rachwał do szału. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o ciężko pobitym młodym mężczyźnie, który w stanie krytycznym trafia do szpitala. Okazuje się, ze to miejscowy sutener, który prawdopodobnie padł ofiarą porachunków w półświatku. W toku śledztwa policjanci znajdują kolejnego poszkodowanego, a sprawa zaczyna wyglądać jak początek wojny między gangami.

3/7
	Ostatni tydzień z "Policjantkami i policjantami"! Morderstwo i porwanie to dopiero początek...

Tego dnia Białach i Rachwał dostają również wezwanie na plac budowy, gdzie ktoś ukradł kable elektryczne z powstającego dopiero domu. Podczas interwencji patrol znajduje narzędzia prawdopodobnie użyte w akcie kradzieży. Ten trop doprowadzi ich do rozwiązania sprawy. Juliusz odnalazł pieniądze schowane na komendzie przez Białacha. Profos sugeruje, aby nie zgłaszać znaleźnego pani komendant, tylko na własną rękę rozwiązać sprawę tajemniczego skarbu.

4/7
"Policjantki i policjanci"
Fot. Gosia Stasiewicz/ATM Grupa

Odcinek 427

Czy prawdą jest, że Borys Jóźwiak został zamordowany? Ola Wysocka zjawia się w prosektorium, by rozpoznać ciało. Tymczasem w jej zastępstwie na patrolu 06 pojawia się sama komendant Zuza Kowal. Dla Zapały to dość niekomfortowa sytuacja. Tym bardziej, że pierwsza sprawa tego dnia będzie dotyczyć jego żony. W Internecie pojawił się bowiem filmik ukazujący nagą Emilkę w przebieralni. Policjanci próbują dociec, w którym miejscu został on nagrany. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Drawska nie jest jedyną poszkodowaną. Kolejne zgłoszenie dotyczy sprzedaży sprowadzanego samochodu. Klient podejrzewa, że licznik w aucie został przekręcony. Podczas inspekcji wychodzi na jaw, że to nie jedyne przestępstwo popełnione podczas sprzedaży tego wozu. Podczas wspólnej służby Zapała ma szansę naświetlić pani komendant trudną sytuację w jakiej znalazła się jego rodzina, chodzi o nadmiar obowiązków jakie spadają na Emilkę. Krzysiek informuje, że jedynym rozwiązaniem jest jego rezygnacja z pracy. Czy Kowal spróbuje temu skutecznie zapobiec?

5/7
	Ostatni tydzień z "Policjantkami i policjantami"! Morderstwo i porwanie to dopiero początek...

Odcinek 428Sierżant Aleksandra Wysocka i jej syn Marek zostali porwani. Do ich poszukiwań zmobilizowana jest cała wrocławska policja. Na odprawie Szymon Zieliński prosi o zgodę na dołączenie do ekipy poszukiwawczej. Zuza Kowal postanawia jednak, że zostanie on na służbie na miejscu. Szymon jest wyraźnie rozgoryczony. Tymczasem on i Zatońska dostają zadanie specjalne. Chodzi o ochronę pewnej pani prokurator, która swoim zaangażowaniem w sprawę przerzucania nielegalnych imigrantów naraziła się niebezpiecznym ludziom ze świata przestępczego.

6/7
"Policjantki i policjanci"
Fot. Gosia Stasiewicz/ATM Grupa

Od jakiegoś czasu kobieta otrzymuje poważne groźby. Patrol 07 ma przewieźć ją do obiektu za miastem należącego do Komendy Głównej. Podczas akcji sprawa się komplikuje a życie kobiety jest zagrożone. Tymczasem na komendzie pojawia się pewien problem. Tym razem ze strony nowozatrudnionego porządkowego. Kim jest ten człowiek i jaki jest jego plan wobec pracodawców? Juliusz i Profos postanawiają odkryć na własną rękę tajemnicę schowanej w piwnicy torby z pieniędzmi. Są przekonani, że wykryją aferę i tym samym zasłużą na awans. To nie może skończyć się sukcesem...

7/7
"Policjantki i policjanci"
Fot. Gosia Stasiewicz/ATM Grupa

A co wydarzy się w ostatnim odcinku? To zostawiamy wam na deser! ;) Śledźcie Party.pl - w przyszłym tygodniu poinformujemy was co będzie się działo w ostatnim odcinku "Policjantek i policjantów".

Więcej na temat Policjantki i policjanci