"Druga szansa", "Kasia i Tomek", "Lekarze", "Niania"
East News

Seriale stacji TVN to prawdziwe hity! Przed dwadzieścia lat swojego istnienia TVN wyprodukował mnóstwo seriali, które za każdym razem stawały się niezwykle chętnie oglądanymi pozycjami w ramówce stacji. A wszystko dzięki ciekawym historiom, gwiazdorskiej obsadzie oraz poruszaniu historii, bliskich sercom wielu Polaków. Nie sposób nie wspomnieć takich seriali jak "Kasia i Tomek", "Brzydula" czy bardzo lubianej obecnie "Diagnozy". Lecz seriali TVN było znacznie więcej! Przypominamy te najlepsze. Głosujcie na swojego faworyta! Nasze nominacje i uzasadnienia - poniżej! 

 

Zobacz też: PLEBISCYT: Wellman i Prokop, a może Rusin i Kraśko? Głosuj na swoich ulubinych prowadzących "Dzień dobry TVN"

 

Najlepsze seriale TVN

 

"Na Wspólnej" - serial obyczajowy emitowany nieprzerwanie od 2003 roku. Osią fabuły początkowo były losy przyjaciół, wychowanków domu dziecka, którzy zamieszkali przy tytułowej ulicy Wspólnej. Z czasem jednak ich perypetie zaczęły przeplatać się z historiami innych osób. W serialu grają lub grali m.in. Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Jakub Wesołowski, Grażyna Wolszczak, Marta Wierzbicka, Renata Dancewicz, Waldemar Obłoza, Małgorzata Socha i wielu innych.

"Niania" - serial komediowy emitowany przez TVN w latach 2005-2009, realizowany na licencji emitowanego w latach 90. XX wieku sitcomu "The Nanny" amerykańskiej sieci telewizyjnej CBS. W rolę tytułowej niani wcielała się Agnieszka Dygant. W serialu grali również: Tomasz Kot, Tamara Arciuch, Adama Ferency i inni.

"Druga  szansa" - jeden z najnowszych seriali stacji TVN. Na antenie od 2016 roku. Opowiada historię Moniki, producentki filmowej i agentki gwiazd, której życie nagle radykalnie się zmienia. Gwiazdą serialu jest Małgorzata Kożuchowska. W "Drugiej szansie" grają również: Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Bartłomiej Świderski, Bartłomiej Tołpa i inni.

"Diagnoza" - najnowszy serial TVN, który został bardzo dobrze odebrany przez widzów. To medyczno-kryminalna produkcja, odpowiadająca historię Anny Nowak, która w wyniku wypadku traci pamięć i powoli odkrywa swoją przeszłość. W roli głównej Maja Ostaszewska.

"Teraz albo nigdy" - serial obyczajowy, emitowany przez TVN od 2008 do 2009 roku. Pokazywał życie 30-latków w stolicy. Mogliśmy w nim podziwiać: Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Agatę Buzek i innych.

"Hela w opałach" - serial obyczajowy, emitowany w latach 2006-2011 z Anną Guzik w roli głównej. Opowiadał historię trzydziestoletniej rozwódki, samotnie wychowującej troje dzieci. Perypetie Heli wzbudzały ogromną sympatię widzów TVN. Serial był bardzo chętnie oglądany.

"Magda M." - jedna z kultowych pozycji w portfolio stacji TVN. Historia trzydziestoletniej pani prawnik, pracującej w warszawskiej kancelarii. W tej roli pojawiła się Joanna Brodzik, której na planie partnerował Paweł Małaszyński. Serial był emitowany w latach 2005-2007.

"Kasia i Tomek" - jeden z pierwszym seriali stacji TVN, pokazywany od 2002 do 2004 roku. Perypetie pary młodych zakochanych, zmagających się z problemami życia codziennego, opowiedziane w zabawny sposób. W rolach głównych występowali Joanna Brodzik i Paweł Wilczak.

'Prawo Agaty" - serial prawniczy z Agnieszką Dygant w roli głównej. Pokazywany w latach 2012-2015. Opowiadał historię trzydziestoparoletniej dyrektor działu prawnego w koncernie ubezpieczeniowym – Agaty Przybysz.

"Lekarze" - serial medyczny emitowany w latach 2012-2014. Akcja serialu rozgrywała się w fikcyjnym toruńskim szpitalu Copernicus, w którym rozgrywały się losy personelu medycznego oraz pacjentów. W "Lekarzach" grali: Magdalena Różczka, Jacek Koman, Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha i inni.

"Przepis na życie" - serial obyczajowy, w którym osią fabuły była historia Anny, absolwentki medycyny bez specjalizacji, od której mąż nagle zażądał rozwodu. Główną rolę w serial grał Anna Kumorek, obok której mogliśmy oglądać m.in. Piotra Adamczyka, Edytę Olszówkę, Borysa Szyca i Maję Ostaszewską.

"BrzydUla" -  absolutny hit serialowy stacji TVN. Serial komediowy emitowany od 2008 do 2009 roku. Głównym wątkiem serialu są losy Uli Cieplak, niezbyt urodziwej, ale za to zdolnej i sprytnej dziewczyny, która dostała pracę w prestiżowym domu mody. W postać głównej bohaterki wcielała się Julia Kamińska. Obok niej w serialu grali również: Małgorzata Socha, Filip Bobek, Maja Hirsch, Marek Włodarczyk, Katarzyna Zielińska i inni.

 

GŁOSUJCIE NA SWÓJ ULUBIONY SERIAL STACJI TVN!

 

Polecamy: Będzie drugi sezon serialu "Diagnoza" z Mają Ostaszewską? My już wiemy!

 

Pamiętacie kultowy serial "Magda M."?

"Na Wspólnej" emitowany jest przez TVN od 2003 roku.

Nie sposób zapomnieć też o przezabawnej "Niani", w którą wcielała się Agnieszka Dygant.

Obecnie hitem jest "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską.

Brzydula
"Brzydula" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Magda M.
"Magda M." - serial TVN
Zagłosuj
East News
Lekarze
"Lekarze" - seriale TVN
Zagłosuj
East News
Niania
"Niania" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Diagnoza
Serial "Diagnoza" będzie hitem na miarę Drugiej Szansy?
Zagłosuj
x-news
Druga szansa
Druga szansa - finał 3 sezonu
Zagłosuj
x-news.pl
Na Wspólnej
"Na Wspólnej" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Hela w opałach
"Hela w opałach" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Kasia i Tomek
"Kasia i Tomek" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Teraz albo nigdy
"Teraz albo nigdy" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Przepis na życie
"Przepis na życie" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Prawo Agaty
"Prawo Agaty" - serial TVN
Zagłosuj
East News
Wyniki plebiscytu:
Brzydula...
Magda M....
Lekarze...
Niania...
Diagnoza...
Druga szansa...
Na Wspólnej...
Hela w opałach...
Kasia i Tomek...
Teraz albo nigdy...
Przepis na życie...
Prawo Agaty...