Gabriela Muskat i Grzegorz Damięcki na planie serialu "Szóstka"
Mat. prasowe/x-news

Serial "Szóstka" startuje już 31 marca! W obsadzie same mocne nazwiska. Będzie hit?

Gabriela Muskat i Grzegorz Damięcki na planie serialu "Szóstka"
Mat. prasowe/x-news

Stacja TVN przygotowała dla fanów seriali mocną pozycję. 31 marca (niedziela) o godzinie 21:30 startuje "Szóstka". Nowy serial wyreżyserowała Kinga Dębska, która ma na swoim koncie takie kinowe hity, jak choćby "Moje córki krowy", "Hel", czy też najnowszy "Zabawa, zabawa". Artystka odpowiadała także za serial "Singielka". Czy "Szóstka" powtórzy jej sukces?

"Szóstka": o czym opowiada nowy serial TVN?

Bohaterami nowego serialu TVN jest szóstka pacjentów, którzy mają wziąć udział w przeszczepie łańcuchowym nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - ich historie nie będą łatwe. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Jeśli choć jedno z nich zrezygnuje, cały łańcuch się zerwie...

W serialu "Szóstka" zobaczymy znanych i cenionych aktorów. W nowej produkcji TVN zagrał między innymi Grzegorz Damięcki, Marian Dziędziel, Kamil Bosak, Gabriela Muskat czy też Sławomir Orzechowski. Czy "Szóstka" okaże się hitem? Przekonamy się o tym już niedługo!

"Szóstka" startuje już 31 marca

Serial "Szóstka" startuje na antenie TVN 31 marca
Mat. prasowe/x-news

Będziecie oglądać?

Gabriela Muskat i Sławomir Orzechowski na planie serialu "Szóstka"
Mat. prasowe/x-news

Zobacz także: Netflix znosi darmowy miesiąc dla użytkowników. Tylko w Polsce!

Więcej na temat serial TVN Grzegorz Damięcki
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05