Przystojniacy z Pierwszej miłości

W "Pierwszej miłości" gra wielu przystojniaków! Bruneci, blondynie... do koloru do wyboru :). Dlatego każda fanka znajdzie kogoś dla siebie i młodsza i starsza. Z tego powodu proponujemy wam zabawę, aby wybrać najprzystojniejszego aktora z serialu. Czy będzie to Wojciech Błach, Mateusz Banasiuk czy może Michał Malinowski? Przed Wami 12 przystojniaków dla, których wato oglądać ten serial ;). Pokrótce przypominamy kim są bohaterowie grani przez pełnych czaru i powabu aktorów.

 

I zapraszamy do głosowania!

Zobacz: Gwiazdy seriali "Pierwsza miłość" czy "Druga szansa" w sesji do kalendarza? Zobacz WPADKI z planu!:)

 

Zobacz także: Michał Malinowski kończy 26 lat! Gwiazdor "Pierwszej Miłości" to przystojniak, a jak było kiedyś?

 

Pierwsza miłość

 

Pierwsza miłość

 

Przystojniacy z Pierwszej miłości

Łukasz Płoszajski jako Artur Kulczycki

Wychowany w luksusie syn bogatego przedsiębiorcy. Hedonista czerpiący z życia pełnymi garściami. Łamacz kobiecych serc. Formalną edukację Artur zakończył na drugim roku studiów ekonomicznych. Próbował aktorstwa. Grał zarówno w serialu, jak i w filmie. Nie szło mu najlepiej, dlatego zrezygnował z takiej kariery. Przyjaciele mogą na niego liczyć. Jeden z pierwszych chłopaków Kingi. Chodził z nią do tego samego elitarnego liceum. Po wielu latach ponownie zostali parą. Są małżeństwem na dobre i na złe.

 

Wojciech Błach jako Michał Domański

Narzeczony Marysi. Architekt, który wszelkie zawodowe sukcesy zawdzięcza samemu sobie. Ambitny, poukładany. Skupiał się przede wszystkim na pracy. Inteligentny, błyskotliwy, czasem cyniczny, często rzuca ironiczne komentarze. Odpowiedzialny ojciec, przez całe życie samotnie wychowywał Krystiana. Robi wszystko, że zapewnić mu jak najlepszy start, żeby miał łatwiej w życiu, niż on.

 

Patryk Pniewski jako Krystian Domański

Syn Michała. Trochę wyniosły. Chłopak po przejściach i z problemami. Nadal zakochany w Melce.

 

Krzysztof Zych jako Dragon

Kolega Melki, który stał się jej oprawcą. Wcześniej wplątał Radka w poważne problemy. 

 

Mateusz Banasiuk jako Radosław Zieliński

Był niezłym cwaniakiem, który żył z kombinowania i oszukiwania ludzi. Wykorzystywał do tego swój urok osobisty i dar zjednywania sobie ludzi. Kiedy po nieprzyjemny incydencie rabunku mieszkania został wykluczony z towarzystwa, postanowił się zmienić. Świetny informatyk i haker. Dla miłości jest w stanie zrobić wszystko.

 

Błażej Michalski jako Mikołaj „Mikser” Serczyński

W szkole był zbuntowany, a zarazem bardzo inteligentny. Wzbudzał respekt i zainteresowanie uczniów. Swoją postawą wywoływał niechęć nauczycieli, bo nie potrafił podporządkować się autorytetom. Pod maską buntownika i szorstkiego nonkonformisty, kryje się wrażliwy chłopak. Pracuje w BarBarianie.

 

Michał Koterski jako Henryk "Kaśka" Saniewski

Na studia poszedł później niż jego rówieśnicy. Dłuższy czas zastanawiał się co zrobić ze swoim życiem. Zwariowany barman, przez przyjaciół nazwany „Kaśką”. Przyjaciele mogą zawsze na niego liczyć. Jest trochę niezorganizowany, ale za to towarzyski. Łatwo nawiązuje kontakty, lubi imprezy. Jego wrodzony urok sprawia, że wszystkimi ma w miarę ciepłe relacje. Szalony, ma głowę pełną nietuzinkowych pomysłów.

 

Krzysztof Wieszczek jako Olek Tecław

Świetnie zbudowany, wysoki brunet, bardzo atrakcyjny. Jego pojawienie w Wadlewie wywołuje wśród tamtejszych mieszkanek prawdziwą furorę. Sprawia jednak wrażenie że w ogóle go to nie interesuje. Wydaje się być sympatyczny i trochę naiwny. Zawsze chce dla wszystkich dobrze, chętnie pomaga, jest otwarty, przyjacielski i pełen dobroci. Stroni od nałogów. Nie pije, nie pali. Nikt w Wadlewie nie wie jednak, że Olek skrywa wieki sekret i tak naprawdę nie jest tak niewinny jak mieszkańcom się wydaje.

 

Michał Malinowski jako Paweł Nowogrodzki Szlachetny idealista. Jego doświadczenie życiowe znacznie przewyższa doświadczenie przeciętnego dwudziestoparolatka, ponieważ Paweł, mimo młodego wieku, wiele przeżył. Jest oddany, pomocny, dzielny i zawsze opowiada się po stronie słabszych. Jego największe marzenie to stworzenie szczęśliwej, pełnej rodziny. Chciałby swoim dzieciom zapewnić miłość, szczęście i bezpieczeństwo, których on nie zaznał. Mimo niewątpliwej urody i zainteresowania, które wzbudza wśród kobiet, nie szuka przygód ani chwilowych uniesień. Czeka na wielką, prawdziwą miłość

 

Marcin Janos Krawczyk jako Lew Gromski

Przystojny, utalentowany aktor serialowy i filmowy. Zawsze dobrze ubrany, ma świadomość tego, że jest obserwowany przez nieustępliwych paparazzich i rzesze fanek. Do fanów odnosi się zawsze życzliwie, chętnie pozuje do zdjęć, rozmawia. Otacza się pięknymi kobietami. Jeśli kocha to nad życie, jeśli nienawidzi, to zgłębi serca. Nie ma nic pośrodku. Posiada również syndrom lekkiego samouwielbienia. Ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, ale ogromny problem z zaufaniem im. Choć ma wielu znajomych, bardzo niewielu przyjaciół.

 

Sindre Sandemo jako Ted Chinasky

Amerykanin polskiego pochodzenia. Przystojny, męski, władczy. Właściciel dobrze prosperującego kasyna, które przynosi mu milionowe dochody. Zawsze chodzi w idealnie skrojonych garniturach.

Bardzo opanowany. Nie okazuje emocji, pokerowa twarz. Nieustępliwy, gdy wyznacza sobie cel po prostu, prędzej czy później go osiąga. Jest bardzo cierpliwy Gdy jednak coś nie idzie po jego myśli, szybko zmienia zasady gry – on nigdy nie przegrywa. Teda bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi, gdy jednak komuś się to uda, na pewno nie będzie to dla niego miłe doznanie. Ted w momencie wybuchu jest nieobliczalny. Może posunąć się wtedy do najgorszych czynów

 

Jakub Mazurek jako Filip

Były mąż Beaty. Cwaniak, dla pieniędzy jest w stanie zrobić wszystko. Swoim urokiem osobistym potrafi owinąć sobie wokół palca niejedną kobietę.

 

Zobacz: Za kulisami kalendarza ATM 2017, oprowadza Mateusz Banasiuk.

Patryk Pniewski jako Krystian Domański
Patryk Pniewski w białej koszulce
...
Michał Malinowski w roli Pawła
Tak zmieniał się Michał Malinowski
...
Mateusz Banasiuk w roli Radka
Radek z Pierwszej miłości Mateusz Banasiuk
...
Błażej Michalski jako Mikołaj „Mikser” Serczyński
Mikser z Pierwszej miłości Błażej Michalski
...
Łukasz Płoszajski jako Artur Kulczycki
Artur z Pierwszej miłości Łukasz Płoszajski
...
Krzysztof Wieszczek jako Olek Tecław
Olek z Pierwszej miłości Krzysztof Wieszczek
...
Wojciech Błach jako Michał Domański
Michał z Pierwszej miłości Wojciech Błach
...
Krzysztof Zych jako Dragon
Dragon z Pierwszej miłości Krzysztof Zych
...
Michał Koterski jako Henryk "Kaśka" Saniewski
Kaśka z Pierwszej miłości Michał Koterski
...
Marcin Janos Krawczyk jako Lew Gromski
Lewa z Pierwszej miłości Marcin Janos Krawczyk
...
Sindre Sandemo w roli Teda
Ted z Pierwszej miłości Sindre Sandemo
...
Jakub Mazurek jako Filip
Filip z Pierwszej miłości Jakub Mazurek
...
Wyniki plebiscytu:
Patryk Pniewski jako Krystian Domański...
Michał Malinowski w roli Pawła...
Mateusz Banasiuk w roli Radka...
Błażej Michalski jako Mikołaj „Mikser” Serczyński ...
Łukasz Płoszajski jako Artur Kulczycki...
Krzysztof Wieszczek jako Olek Tecław...
Wojciech Błach jako Michał Domański...
Krzysztof Zych jako Dragon...
Michał Koterski jako Henryk "Kaśka" Saniewski...
Marcin Janos Krawczyk jako Lew Gromski...
Sindre Sandemo w roli Teda...
Jakub Mazurek jako Filip...