Pierwsza miłość Pierwsza miłość Pierwsza miłość Pierwsza miłość Pierwsza miłość
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk
1/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" same zwroty akcji. Od miłości do nienawiści, stracone zaufanie i szantaż... Zobacz co się wydarzy w najważniejszych wątkach serialu w przyszłym tygodniu. 

 

W redakcji YOLO trwa wojna między Radkiem (Mateusz Banasiuk) i Sylwią (Edyta Herbuś). Kobieta postanawia powiedzieć Jowicie (Joanna Opozda) o tym, że Radek dobierał się do niej na wyjeździe firmowym. Radek chce się zemścić...

Co będzie dalej?

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie. 

 

Zobacz także: Edyta Herbuś zdradziła nam co wydarzy się w "Pierwszej miłości"! Okazuje się, że serialowa Sylwia mocno namiesza

2/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Zdenerwowana Jowita postanawia porozmawiać z ukochanym, jednak jego tłumaczenia nie przekonują jej. Radek postanawia zemścić się na Sylwii. Chce powiedzieć przełożonym, że kobieta kłamała w sprawie wypadku, by wyłudzić od firmy odszkodowanie.

3/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Kalina po raz kolejny denerwuje się na Krystiana, który nie mówi jej prawdy o swoich finansowych inwestycjach. Przez przypadek dowiaduje się, że chłopak stracił pokaźną sumę pieniędzy. Między parą dochodzi do sprzeczki. W ramach przeprosin młodzi wybierają się na koncert, na którym ponownie się kłócą. Kalina postanawia wrócić do rodziców. A Krystian radzić się ojca, jak odzyskać ukochaną. Michał wpada na szalony pomysł…

4/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Melka towarzyszy Robertowi na urodzinach ojca. Paweł (Michał Malinowski) na żądanie Roberta robi za ich szofera. Wszystko zmierza do tego, że dziewczyna wyląduje z Robertem w łóżku.

5/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

W hotelu Melka z Robertem spędzają wspólne chwile. Dziewczyna nie chcąc dopuścić do zbliżenia dosypuje Robertowi narkotyki do drinka. Nieoczekiwanie do pokoju wpada Paweł i atakuje mężczyznę. Robert traci przytomność.

6/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Kuba oddaje swojemu prześladowcy wypracowanie, które za niego napisał. Nauczycielka orientuje się w oszustwie. Wściekły nastolatek postanawia zemścić się na Kubie. Kaska dowiaduje się o problemach syna. Postanawia skonfrontować się z ojcem chłopaka. Dochodzi do rękoczynów.

7/7
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Tymczasem Cezary zbiera pieniądze na leczenie matki. W desperacji postanawia postawić wszystko na zakłady bukmacherskie. Matylda, matka Cezarego, znika z domu. Tymczasem Filip ponawia niemoralną propozycję wobec Beatki. Proponuje jej wspólną noc w zamian za wsparcie leczenia Matyldy. Zgodnie z umową kobieta postanawia przyjść wieczorem do mężczyzny.