Pierwsza miłość: Jowita zaszkodzi Sabinie i Pawłowi? "Pierwsza Miłość":Jowita atakuje Sabinę "Pierwsza Miłość":Jowita atakuje Sabinę "Pierwsza Miłość":Jowita atakuje Sabinę
Pierwsza miłość: Jowita zaszkodzi Sabinie i Pawłowi?
1/4
Pierwsza miłość: Jowita zaszkodzi Sabinie i Pawłowi?

 

"Pierwsza Miłość": Wielka awantura Jowity (Joanna Opozda) oraz Sabiny (Urszula Dębska). A chodzi oczywiście o mężczyznę - Pawła (Michał Malinowski)! Jowicie nie podoba się to, że Wekslerówna związała się z Pawłem kosztem Melki (Ewa Jakubowicz). Poznajcie szczegóły i zobaczcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu w Polsacie! 

 

Zobacz: "Pierwsza Miłość": Marysia przyzna się do zabójstwa! Co jeszcze w nowych odcinkach?

 

2/4
"Pierwsza Miłość":Jowita atakuje Sabinę

 

Wydaje się, że Paweł (Michał Malinowski) porzucony przez Melkę stworzy udany związek z Sabiną (Urszula Dębska). Relacja tej dwójki nie umknie uwadze Jowity (Joanna Opozda), która w tym sporze stanie po stronie zdradzonej Melki. Sabina zadłużona w swoim najlepszym przyjacielu będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoimi przemyśleniami, ale również z niepochlebną opinią innych, w tym Jowity!

 

3/4
"Pierwsza Miłość":Jowita atakuje Sabinę

 

W nadchodzących odcinkach za sprawą aukcji charytatywnej organizowanej w Barbarianie dojdzie do spotkania Jowity i Sabiny. Niestety nie będzie to miła rozmowa. Szczęśliwy Paweł, udaje się do baru z nadzieją, że spotka się ze znajomymi. Niespodziewanie pojawiają się tam Jowita z Radkiem (Mateusz Banasiuk), którzy czekają na wywiad. Gdy wchodzi Sabina pozytywna atmosfera znika. Jowita postanowi powiedzieć dziewczynie co tak naprawdę myśli o zachowaniu Wekslerowej:

"- Nie wierzę! Naprawdę miałaś czelność tu przyjść? Niezła z Ciebie zdzira...!"

 

4/4
"Pierwsza Miłość":Jowita atakuje Sabinę

 

Jowita oskarży Sabinę o notoryczne odbijanie chłopaków swoim koleżankom. Szczerość żony Radka przytłoczy dziewczynę.

Premierowe odcinki "Pierwszej Miłości" w Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

 

Więcej na temat Pierwsza Miłość