Netflix W głębi lasu - nowy polski serial

Oto obsada nowego polskiego serialu Netlifx "W głębi lasu"! Kiedy premiera?

Netflix W głębi lasu - nowy polski serial

W 2020 roku na platformie Netflix pojawi się nowy polski serial „W głębi lasu”! W sześcioodcinkowej produkcji pojawią się takie gwiazdy jak Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Jacek Koman, Adam Ferency, Dorota Kolak, Cezary Pazura czy Arkadiusz Jakubik. 

"W głębi lasu" - nowa produkcja Netflix! 

O czym będzie ten serial? Poznajcie szczegóły!

W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach - czytamy w oficjalnej informacji prasowej. 

 

Reżyserami są Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Czekacie? My bardzo!

Netflix W głębi lasu - nowy polski serial

Agnieszka Grochowska ma świetną passę. Zagrała również ostatnio w serialu "Motyw" w TVN!

Agnieszka Grochowska na planie serialu "Motyw"
mat. prasowe TVN

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08