Ojciec Mateusz - oglądalność

"Ojciec Mateusz" po 12 latach na antenie... zyskał widzów! Jaka jest jego oglądalność?!

Ojciec Mateusz - oglądalność

"Ojciec Mateusz" wciąż podbija serca widzów. Serial jest na antenie już od 12 lat, a 23. sezon ogląda więcej osób niż rok temu! Jak podają wirtualnemedia.pl średnia oglądalność pięciu pierwszych odcinków produkcji z Arturem Żmijewskim w roli głównej to aż 3,11 mln widzów! TVP 1 bije konkurencję na głowie w paśmie!

 

Flesz ewydanie

 

"Ojciec Mateusz" hitem oglądalności!

W porównaniu z sezonem nadawanym rok temu „Ojciec Mateusz” zyskał 143 tys widzów. Stacja zajmuje w paśmie 1. miejsce, pokonując TVN (1,6 mln w tym czasie), Polsat (1,22 mln) i TVP 2 (415 tys). Serial nadawany jest w czwartki o godzinie 20:35.

W nowym sezonie do obsady dołączył Mikołaj Roznerski, który wbrew wszelkim plotkom, nie zastąpił Artura Żmijewskiego. W najbliższych odcinkach czeka nas również wielki powrót Macieja Musiała!

Warto dodać, że wszystkie stacje telewizyjne, ze względu na koronawirusa w Polsce i trudności z produkcją kolejnych odcinków seriali i programów rozrywkowych, wprowadziły ogromne zmiany w swoich ramówkach. Które programy spadły? Które można wciąż dalej oglądać? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu - tutaj! 

"Ojciec Mateusz" od 12 lat wielkim hitem!

Mat. prasowe

Do serialu dołączył Mikołaj Roznerski, nagrodzony TeleKamerą 2020.

Mikołaj Roznerski Telekamery 2020
AKPA

 

Więcej na temat Ojciec Mateusz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48