Co wydarzy się w nowym 3. odcinku "O mnie się nie martw", którego emisja 17 marca. Zobacz zwiastun. Emisja 20.40 w TVP1.

Opis trzeciego odcinka poniżej:

 

W kancelarii Marcina następuje oficjalne otwarcie testamentu Brunona Małeckiego. Krzysiek nie wie, czego się spodziewać po ostatniej woli swojego ojca. Przewiduje zaskoczenie, ale to, co się wydarza, zupełnie przekracza jego wyobrażenia i wymyka się spod kontroli. Sylwia również nie kryje zdziwienia. W całym wydarzeniu uczestniczy też matka Sylwii, która okazuje się kluczową postacią ostatniej woli ojca. 

 

Na skutek wydarzeń związanych z otwarciem testamentu oraz nacisków Krzyśka, Marcin godzi się przyjąć Sylwię do pracy w kancelarii w charakterze stażystki. Prosi ją tylko w zamian o jedną drobną przysługę w sprawie Pawła… 

 

Teresa Pniewska odkrywa zadowolona, że w życiu jej córki pojawił się nowy mężczyzna. Poznaje Łukasza i dzieli się tą radością z panią Irenką. Ale przypadkiem dowiaduje się całej prawdy o nowym wybranku swojej córki. Zszokowana postanawia skonfrontować Ewę i Łukasza z prawdą. 

 

Helenka odkrywa, że Stasiek ma inną dziewczynę. Bardzo to przeżywa. Krzysiek po męsku postanawia rozmówić się ze Staśkiem. Tymczasem Sylwia pomaga dziewczynkom i przy okazji  poznaje Igę. 

 

Zobacz także: Co się wydarzy w 2. i 3. odcinku "O mnie się nie martw"? Mamy ZDJĘCIA!

 

O mnie się nie martw - co dalej z ostatnią wolą ojca Krzysztofa?

O mnie się nie martw odc.3

 

O mnie się nie martw - do dziewczynek dzwoni Inga.

O mnie się nie martw odc.3