O mnie się nie martw odc 5 O mnie się nie martw odc 5 O mnie się nie martw odc 5 O mnie się nie martw odc 5 O mnie się nie martw odc 5
O mnie się nie martw odc 5
1/5
O mnie się nie martw odc 5

"O mnie się nie martw"  Marcin się dowie kim jest dla Igi jej lekarz prowadzący... Nie przegap ważnych chwil z życia bohaterów.

Oglądaj serial o 20.40 już 06 Października w TVP2 o 20.40!

A w nim:

Zbyszek spędza dzień z tatą w kancelarii. Staje się mimowolnym świadkiem, a nawet argumentem w sprawie piętnastolatka, który chce wystąpić do sądu o odebranie praw rodzicielskich matce. 

Co dalej?

Zobacz także: Zwiastun 4. odcinka "O mnie się nie martw". Będzie romans między Jurkowskim a Igą?

2/5
O mnie się nie martw odc 5

Aśka dostaje pozew rozwodowy i wyładowuje na Pawle całą frustrację związaną z tym, że Adam przejął inicjatywę w sprawie dalszych losów ich nieudanego małżeństwa. 

3/5
O mnie się nie martw odc 5

Rykoszetem obrywa również Sylwia, właściwie za niewinność. Humor poprawi jej spacer z Mariuszem, podczas którego nastąpi zaskakujący zwrot w sytuacji życiowej i emocjonalnej Sylwii. Tymczasem w bistro Egalite nieoczekiwanie pojawia się Helenka, prowokując awanturę trzech tatusiów. 

4/5
O mnie się nie martw odc 5

Krzysiek łagodzi sytuację, ale jednocześnie doprowadza do spięcia między Igą i Marcinem, informując tego ostatniego, kim naprawdę jest dla Igi jej lekarz prowadzący. 

5/5
O mnie się nie martw odc 5

Doktor Jurkowski był kiedyś jej chłopakiem i chyba chciałby, żeby i w Idze ożyły te wspomnienia.