Filip Pławiak i Magdalena Cielecka w serialu TVN "Chyłka. Zaginięcie"
Mat. prasowe/x-news

O czym będzie kolejny sezon "Chyłki"? Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon serialu

Filip Pławiak i Magdalena Cielecka w serialu TVN "Chyłka. Zaginięcie"
Mat. prasowe/x-news

Stacja TVN potwierdziła, że będzie drugi sezon serialu „Chyłka” zaraz po zakończeniu pierwszego. Już wiadomo, że dalsze losy bezkompromisowej prawniczki zobaczymy jesienią 2019 roku na platformie player.pl. Czy w 2. sezonie, który będzie nosił tytuł „Chyłka - Kasacja” zobaczymy tych samych aktorów? O czym będzie kolejny sezon serialu oparty na powieści Remigiusza Mroza?

O czym będzie „Chyłka - Kasacja”?

Wygląda na to, że "Chyłka - Zaginięcie" to mógł być pierwszy z nawet 8 sezonów serialu. W końcu tyle powieści o losach Joanny Chyłki wydał Remigiusz Mróz. Jeśli oglądalność będzie duża być może stacja podejmie decyzję o ekranizacji wszystkich części cyklu o niepokornej prawniczce.

2. sezon "Chyłka - Kasacja" fani obejrzą już jesienią na platformie player.pl, a potem na antenie stacji TVN. W kolejnej części ponownie zobaczymy Magdalenę Cielecką i Filipa Pławiaka, reszta obsady nie została jeszcze ujawniona. 

Joanna Chyłka po raz kolejny będzie musiała zmierzyć się z trudną sprawą, Tym razem będzie broniła syna biznesmena oskarżonego o zabójstwa kilku osób. Co zaskakujące mężczyzna spędzi ze swoimi ofiarami 10 dni zamknięty w domu. Ta kontrowersyjna sprawa będzie spędzała prawniczce sen z powiek. Tytuł nawiązuje do kasacji wyroku, o który będzie zabiegała Chyłka. 

Zamierzacie oglądać?

Zobacz takżeMagdalena Cielecka gwiazdą serialu "Chyłka. Zaginięcie". Obok niej Filip Pławiak. Kim jest ten młody aktor?

Chyłka - Magdalena Cielecka w serialu TVN
TVN

 

Więcej na temat Magdalena Cielecka
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59