Iga Krefft, M jak Miłość M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
Iga Krefft, M jak Miłość
East News
1/4
Iga Krefft, M jak Miłość
East News

Sezon ogórkowy mija! 1 września tuż, tuż, a razem z nim nowy sezon "M jak Miłość"! Pierwszy odcinek po przerwie wakacyjnej wyemitowany zostanie 3 września, nie jak wcześniej planowano 27 sierpnia. Co się wydarzy? Bardzo wiele! Już na samym początku dowiemy się, że Ula dopuści się przestępstwa!

 

Co wydarzy się w 1378 odcinku "M jak Miłość"? My już wiemy!

Odcinek 1378 zacznie się od sielankowej sceny z udziałem Uli (Iga Krefft) i jej partnera, którzy uciekną z hostelu, w którym spali przez ostatnie trzy noce. Zrobią to bardzo dyskretnie, o świcie, kiedy gospodarze będą spać, by nie zapłacić za swój pobyt. Okazuje się bowiem, że kilka tygodni wakacji sprawiły, że zakochani nie mają już prawie za co żyć i muszą zacząć oszczędzać. Do córki zadzwoni też zdenerwowany Marek (Kacper Kuszewski), który będzie ostrzegał córkę:

Dobrze, jesteś zakochana, żyjesz miłością, tylko co dalej? Jesteś dorosła, podejmujesz własne decyzje. Ale skoro tak, to chciałbym, byś wzięła też odpowiedzialność za swoje życie. Dajemy Ci z Ewą tydzień. Jeśli do tego czasu nie wrócisz do siedliska, to my też je opuścimy. To jest Twój biznes.

 

Jaką decyzję podejmie dziewczyna? Przekonamy się już niedługo. 

 

Dramatycznie będzie też u Magdy i Andrzeja! Przeczytajcie na następnej stronie, co się wydarzy!

 

Polecamy: Wraca "M jak miłość"! Mamy ZWIASTUN najnowszego odcinka serialu!

 

Do serialu powróci Dominika Ostałowska

Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

2/4
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

W premierowym odcinku ruszy również proces Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), oskarżonego o próbę gwałtu. W sądzie będzie zeznawać kuzynka Adama (Jacek Kopczyński), która bardzo pogorszy sytuację niewinnego Andrzeja:

Pani Kubiak wybiegła z gabinetu mecenasa Budzyńskiego w podartej bluzce, była tak rozstrzęsiona, że nie miałam wątpliwości, że było to usiłowanie gwałtu.

Z pomocą przyjdzie jednak pewna osoba...

3/4
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Załamana Magda (Anna Mucha) przyjedzie wygadać się do byłego męża - Olka (Maurycy Popiel). Tam spotka swoją byłą rywalkę Anetę (Ilona Lewandowska), która postanowi jej pomóc. Pod pretekstem, że padła ofiarą molestowania przez Budzyńskiego, zyska sympatię intrygantki, która oskarżyła Andrzeja o próbę gwałtu i przyczyni się prawdopodobnie do korzystnego dla prawnika wyroku:

Cieszę się, że w końcu panią znalazłam. Przepraszam za najście, ale... ja też jestem ofiarą mecenasa Budzyńskiego, powie Aneta do byłej pracownicy Andrzeja. 

4/4
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Z kolei Basia (Gabriela Raczyńska) zamieszka z Pawłem (Rafał Mroczek) w mieszkaniu jego znajomej, a przeglądając aparat, zobaczy żonę Zduńskiego! Czy mężczyzna powie prawdę pasierbicy?

Więcej na temat Iga Krefft M jak miłość