Paweł Domagała na plaży w Sopocie
East News

Paweł Domagała nagrał piosenkę do serialu "Żmijowisko"! Zobacz klip promujący ten utwór

Paweł Domagała na plaży w Sopocie
East News

Już jesienią na antenie Canal+ zobaczymy nowy serial w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Stworzył on takie hity, jak choćby "Belfer". Teraz z kolei na warsztat wziął prozę Wojciecha Chmielarza. "Żmijowisko" jest bowiem adaptacją jego powieści pod tym samym tytułem. W głównej roli zobaczymy między innymi Pawła Domagałę. Aktor postanowił stworzyć wyjątkową piosenkę, która promuje nowy serial Canal+. W internecie pojawił się także klip, w którym przedpremierowo można zobaczyć fragmenty "Żmijowiska".

Nowa piosenka i teledysk Pawła Domagały

Paweł Domagała w serialu "Żmijowisko" wciela się w postać Arka. Podczas wakacji, które spędza wraz z żoną i jej przyjaciółmi ze studiów, dochodzi do tragedii. W niewyjaśnionych okolicznościach znika bowiem jego nastoletnia córka, Ada. Rok później Arek wraca do gospodarstwa agroturystycznego "Żmijowisko", aby szukać śladów dziewczyny. Na miejscu czeka go sporo nieprzyjemnych sytuacji...

W serialu, obok Pawła Domagały, zobaczymy także Piotra Stramowskiego, Agnieszkę Żulewską, Cezarego Pazurę czy też Wojciecha Zielińskiego. Jak już wspomnieliśmy, w sieci pojawił się również teledysk do piosenki "Żmijowisko", którą wykonuje Paweł Domagała. Co ciekawe, słowa utworu napisała jego żona, Zuzanna Grabowska. 

Jak wam się podoba?

Canal+ na razie nie zdradził dokładnej daty premiery nowego serialu. W sieci pojawił się jedynie plakat promujący produkcję

Plakat serialu Canal+ "Żmijowisko"
Instagram

Paweł Domagała zagrał w tym serialu główną rolę, która była naprawdę wymagająca. Jak sobie poradził? Przekonamy się o tym już niedługo!

Paweł Domagała na planie serialu Canal+ "Żmijowisko"
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

 

Więcej na temat Paweł Domagała Canal+
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17