Nowy serial Netflixa pt. "Dwóch papieży"
Mat. prasowe/Netflix

"Dwóch papieży" będzie nowym hitem Netflixa? Jedną z głównych ról zagrał Anthony Hopkins!

Nowy serial Netflixa pt. "Dwóch papieży"
Mat. prasowe/Netflix

Netflix ogłosił właśnie, że pracuje nad nową produkcją, która będzie nosiła nazwę "Dwóch papieży". Serial ma odsłonić kulisy najbardziej dramatycznego dojścia do władzy ostatnich dwóch tysięcy lat w Kościele Katolickim. Fani talentu Anthony'ego Hopkinsa będą zadowoleni, ponieważ zagrał on jedną z głównych ról. W kogo się wcielił? Zobaczcie poniżej!

Nowy serial Netflixa "Dwóch papieży"

Tym razem nominowani do Oscarów reżyser „Miasta Boga” Fernando Meirelles i scenarzysta Anthony McCarten przeniosą na ekran opowieść odsłaniającą kulisy najbardziej dramatycznego dojścia do władzy ostatnich dwóch tysięcy lat. W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki, prosi papieża Benedykta XVI (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła.

Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

Na razie nie wiadomo, kiedy "Dwóch papieży" pojawi się na platformie Netflix. Czekacie na ten serial?

Anthony Hopkins zagra w nim jedną z głównych ról!

Anthony Hopkins w nowym serialu Netflixa pt.
East News

Podobny do prawdziwego papieża Benedykta XVI?

Anthony Hopkins w nowym serialu Netflixa pt.
East News

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04