White Lines - nowy hit od Netflixa

Netflix prezentuje nowy serial twórców "Domu z papieru" i "The Crown" - "White Lines". Zobacz zwiastun na YouTubie

White Lines - nowy hit od Netflixa

15 maja na platformie Netflix swoją premierę będzie miał nowy serial „White Lines” Alexa Piny, twórcy "Domu z papieru" oraz producentów „The Crown”. Zobaczcie zwiastun, który już podbija YouTube! O czym jest nowa produkcja Netflixa?

Zobacz takżeNetflix udostępnia filmy i seriale za darmo na YouTube! Na liście 34 pozycje

Nowy serial na Netflix w maju! Szykuje się hit!

Jak czytamy w oficjalnym opisie „White Lines”:

WHITE LINES to produkcja twórców takich seriali Netflix jak Dom z papieru (scenarzysta) czy The Crown (producenci). Po dwudziestu latach od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru, na Ibizie odnalezione zostaje jego ciało. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę by odkryć prawdę o wydarzeniach, jej porywające śledztwo prowadzi do świata klubów, kłamstw i tajemnic, zmuszając ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi.

Serial będzie miał 10 odcinków, po ok. 60 minut każdy. W obsadzie plejada gwiazd: Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Marta Milans  (Shazam!, Przystań), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Daniel Mays (Line of Duty), Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis) oraz Angela Griffin (Turn Up Charlie, Specjalistki).

Czekacie?

Zobacz także: Serialowa Alina z "Miodowych lat" zagrała w serialu Netflixa z Joanną Kulig. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!

White Lines - nowy hit od Netflixa

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Doda o karierze Viki Gabor i Roksany Węgiel. Która z młodych artystek ma szansę na karierę zagraniczną?

zobacz 01:31