Na sygnale odc. 135 Na sygnale odc. 134 Na sygnale odc. 134 Na sygnale odc. 133 Na sygnale odc. 131
Na sygnale odc. 135
1/5
Na sygnale odc. 135

Wielkie pieniądze i skok adrenaliny... Zapraszamy na premierowe odcinki „Na sygnale”! Jakie niespodzianki czekają w marcu na fanów serialu? (Emisja odcinków 131-135 w TVP2 1-29 marca o 21.45.)

 

Przede wszystkim: w Leśnej Górze pojawi się nowa ratowniczka! Lidka Chowaniec (w tej roli Anna Haba) - pewna siebie, wygadana i całkowicie oddana pacjentom – szybko pokaże, że ma „charakterek”... I karierę w stacji zacznie od kilku sprzeczek z doktorem Górą (Tomasz Piątkowski).

Zobacz także: Gorący strażak wśród ratowników! Co jeszcze w nowych odcinkach "Na sygnale"? FOTOSTORY

2/5
Na sygnale odc. 134

Mimo to nowy szef od razu Lidkę polubi. Zwłaszcza, gdy odkryje, że dziewczyna świetnie zna się na samochodach – i umie „zdiagnozować” nie tylko każdą chorobę, ale też każdą usterkę w karetce.

3/5
Na sygnale odc. 134

Tymczasem Wiktor (Wojciech Kuliński) wyleci w końcu do Nepalu... Ale wcześniej znów kolegów zaskoczy. Ekipa doktora Banacha odpowie na wezwanie do mężczyzny, który został ciężko ranny, gdy próbował zainstalować antenę. Pacjent będzie uwięziony na dachu, zaplątany w zwisające kable.

4/5
Na sygnale odc. 133

A Wiktor, korzystając z doświadczenia himalaisty, spróbuje opuścić rannego na dół na linie... Czy ryzykowna akcja zakończy się sukcesem?

5/5
Na sygnale odc. 131

A w finale: kolejne spotkanie z Piotrem (Dariusz Wieteska)! W premierowych odcinkach Strzelecki dostanie od umierającego ojca (Andrzej Chudy) pożegnalny prezent - klaser ze znaczkami.

Ratownik od razu zaniesie kolekcję do wyceny... i odkryje, że zbiór jest wart małą fortunę. Co zrobi z tak cennym podarunkiem - i w jaki sposób klaser trafił do jego ojca? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

Więcej na temat polskie seriale Na sygnale