Na dobre i na złe odc. 640 Na dobre i na złe odc. 640 Na dobre i na złe odc. 640 Na dobre i na złe odc. 640 Na dobre i na złe odc. 640
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama
1/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama
Przed nami 640 odcinek „Na dobre i na złe” - ostatni przed wakacyjną przerwą. Jak będzie wyglądał finał 17. sezonu?
 
W najbliższą środę 8 czerwca w serialu gościnnie wystąpi Monika Krzywkowska. Popularna aktorka zagra Dorotę – żonę pacjenta ciężko ranionego nożem. Kobieta zezna, że jej męża zaatakował bandyta. Policja szybko jednak ustali, że Dorota nie powiedziała całej prawdy...
 
A co los szykuje dla pozostałych bohaterów „Na dobre i na złe”? Zobacz nasze serialowe fotostory.
 
2/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama
Ola (Anna Karczmarczyk) i Janek (Krzysztof Kwiatkowski) – zakochani i szczęśliwi - będą szykować się do ślubu, ale też walczyć z kolejnymi problemami. W Leśnej Górze pojawi się ojciec panny młodej (Olgierd Łukaszewicz), który od lat zmaga się ze słabością do alkoholu.
Senior poprosi Janka o rozmowę i wręczy przyszłemu zięciowi kopertę z pieniędzmi.
3/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama

Nie wystarczy powiedzieć: „przepraszam”. Oboje to z Olą wiemy… Za dużo się stało. Chciałbym… Ola mogłaby pomyśleć, że chcę kupić odpuszczenie. Dlatego daję to tobie. Niech to będzie prezent ślubny. Od marnotrawnego ojca…

4/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama

Kilka godzin wcześniej młody lekarz spotka się za to ze „znajomym” z kasyna – Czarnym (w tej roli Maciej Mikołajczyk) - który zażąda, by Stanisławski spłacił karciany dług.

- Potrzebuję jeszcze czasu! Zaraz mam ślub, muszę…

- Co… chcesz zaprosić starych kumpli? Zgarniecie z żonką wypchane koperty…

- Nie mieszaj w to Oli, dobrze?!

- Kto ma szczęście w miłości, nie ma szczęścia w kartach, co?

- To był tylko raz... Ostatni. Chcę z tym skończyć!

- To spłać długi... Bo inaczej przegrasz wszystko.

W głosie Czarnego pojawi się groźba… A Janek zrozumie, że do ślubu może wcale nie dojść – jeśli Ola odkryje, że ją oszukał i nadal ma problem z hazardem.

5/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama

Trudne chwile czekają także doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Dębski (Bartosz Porczyk) – po wypadku przed klubem – trafi do szpitala i przejdzie skomplikowaną operację. A Sylwia przez kilka godzin będzie czuwać przy rannym mężu... Aż do chwili, gdy Robert odzyska przytomność i zacznie ją szantażować. Dębski zagrozi, że jeśli „ukochana” do niego nie powróci, on oskarży Radwana (Mateusz Damięcki) o napaść i próbę zabójstwa.

6/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama

Czy Sylwia pozwoli się zastraszyć i... zerwie przyjaźń z Krzysztofem? Choć to właśnie dzięki niemu odzyskała nadzieję i radość życia?

7/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama
A w finale: dramat Falkowicza (Michał Żebrowski) i Matyldy (Amelia Czaja)! Córka Kasi, załamana, przyjedzie do Leśnej Góry – pewna, że tylko profesor może zapewnić jej bezpieczeństwo.
- Dziecko… cała policja cię szuka!
- Mama nie chce już ze mną być… Ona… wszystko jej się pomyliło! Nie poznała mnie…
- Wiem… Mama musi być w szpitalu…
8/8
Na dobre i na złe odc. 640
Artrama
Lekarz ukryje fakt, że Matylda się odnalazła, by dziewczynka nie trafiła znów do izby dziecka. A policja zastawi na niego zasadzkę...
- Jest pan aresztowany za porwanie i bezprawne przetrzymywanie Matyldy Smudy!
 
Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 640 – ostatniego w sezonie - już 8 czerwca… Lepiej nie przegapić ani sekundy!