Na dobre i na złe odc. 636 Na dobre i na złe odc. 636 Na dobre i na złe odc. 636 Na dobre i na złe odc. 636 Na dobre i na złe odc. 636
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama
1/6
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama
Doktor Mróz traci pamięć, Falkowicz walczy o Matyldę, a Radwan wdaje się w szpitalu w bójkę - zapraszamy na 636 odcinek ”Na dobre i na złe”! Zapraszamy na nasze serialu Fotostory.
W kolejną środę w serialu pojawi się gościnnie Agnieszka Wagner. Popularna aktorka („Barwy Szczęścia”, „Quo vadis”) zagra Edytę - żonę pacjenta, który będzie miał chory kręgosłup i trafi pod opiekę doktora Konicy (Robert Koszucki). A co jeszcze wydarzy się tego dnia w Leśnej Górze?
2/6
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama

Ksiądz Piotr (Kazimierz Mazur) – który przeszedł niedawno operację mózgu i odzyskał zdrowie dzięki talentowi profesora Barta (Piotr Głowacki) – wróci do pracy i udzieli w szpitalu pierwszego ślubu… A małżeńską przysięgę złożą Rafał (w tej roli Modest Ruciński, aktor i wokalista znany m.in. z serialu „Przyjaciółki” oraz programu „Szansa na sukces”) i Joanna (Katarzyna Warnke - „Lekarze”, „Teraz albo nigdy!”), jedna z pacjentek doktora Radwana.

3/6
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama

Falkowicz (Michał Żebrowski) będzie za to gotów na wszystko, by znów spotkać się z Matyldą (Amelia Czaja)… Ale matka dziewczynki mu to uniemożliwi. Prawniczka wypisze córkę ze szkoły, wyprowadzi się z mieszkania i zniknie. Czy profesor zdoła ją odnaleźć i zacznie walkę o prawo do opieki nad Matyldą?

4/6
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama
Tymczasem Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) po operacji straci pamięć, a Dębski (Bartosz Porczyk) wykorzysta jej chorobę i... znów zacznie kłamać. Mąż ukryje przed doktor Mróz, że przyłapała go na zdradzie, na nowo będzie udawać kochającego, oddanego jej partnera...
 
5/6
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama
Aż w obronie przyjaciółki stanie doktor Radwan (Mateusz Damięcki) – i kolejne spotkanie ordynatora z Dębskim zakończy się ostrą bójką!
6/6
Na dobre i na złe odc. 636
Artrama
A w finale: miłosne perypetie doktor Burskiej (Aleksandra Hamkało). Profesor Bart zaproponuje Julce, by z nim zamieszkała, gotów otoczyć ją i dziecko opieką… Czy młoda lekarka przyjmie jego pomoc?
Ciekawych zapraszamy przed telewizory w TVP2 o 20.40.