Na dobre i na złe odc. 643 Na dobre i na złe odc. 643 Na dobre i na złe odc. 643 Na dobre i na złe odc. 643 Na dobre i na złe odc. 643
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama
1/6
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama

Zapraszamy na dzisiejszy odcinek „Na dobre i na złe” numer 643 o 20.40 w TVP2. Co tym razem wydarzy się w serialu?

Bandyci, którzy zabili Janka, zmylą policyjny pościg i uciekną karetką nad rzekę. A Góral od razu zrozumie, że tym razem nie planują zostawić świadków... I postanowi walczyć o życie. Zdesperowany Jasiek doprowadzi w końcu do wypadku....

Co dalej? Zapraszamy na nasze serialowe fotostory.

 

Zobacz także: W "Na dobre i na złe" koszmar trwa! Janek walczy o życie. Co wydarzy się w 642 odcinku serialu?

2/6
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama

W wypadku ciężko zrani Lidkę – dziewczynę, która wcześniej z zimną krwią zastrzeliła policjanta. Czy Tretter zdecyduje się pomóc morderczyni?

3/6
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama

A może złamie przysięgę lekarza... i zamiast Lidkę uratować, zaatakuje jej wspólników?

4/6
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama

Tymczasem Wiktoria nadal będzie nadzorować w Leśnej Górze ewakuację pacjentów - i walczyć z problemami. Do szpitala, mimo policyjnej ochrony, dostanie się żądny sensacji reporter (w tej roli Przemysław Cypryański). Mężczyzna przeprowadzi wywiad z kilkoma pacjentami i zakradnie się na blok operacyjny, na którym doszło do tragedii.

5/6
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama

A w finale zadzwoni do redakcji z „dobrymi” wieściami...

- Stary, mam prawdziwą bombę i wszystko na taśmie! Babka się nie szczypała. Jechała po szpitalu, po policji, po lekarzach… po wszystkich. Zrobimy z tym materiałem furorę!

6/6
Na dobre i na złe odc. 643
Artrama

Doktor Pietrzak – tuż po tym, jak straciła ukochanego - wróci za to do pracy i wykona u jednej z pacjentek cesarskie cięcie. W trakcie zabiegu lekarka jednak nagle się załamie... Czy zdoła uratować matkę oraz dziecko i przerwie „czarną serię” w Leśnej Górze?

Emocje, walka o życie, ale też nowa nadzieja… Takiego odcinka lepiej nie przegapić!