Na dobre i na złe odc. 635 Na dobre i na złe odc. 635 Na dobre i na złe odc. 635 Na dobre i na złe odc. 635 Na dobre i na złe odc. 635
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama
1/6
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama

Już dzisiaj 27 kwietnia zapraszamy na 635. odcinek „Na dobre i na złe”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Doktor Radwan (Mateusz Damięcki) wykona operację zmiany płci, po której jego pacjentka zamieni się w mężczyznę. Mąż chorej nie pogodzi się jednak z utratą ukochanej… i w końcu zaatakuje ordynatora na szpitalnym korytarzu – wściekły oraz kompletnie pijany.
- Morderco! Zabiję cię, sukinsynu!
2/6
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama

Z kolei Adam (Grzegorz Daukszewicz) nadal będzie odczuwał skutki kontuzji, której nabawił się podczas treningu. Chirurg zajrzy nawet na konsultację do Anety (Natalia Rybicka) – jako rehabilitantki. A dziewczyna uzna, że uraz dłoni nie był wcale poważny. Kilka godzin później doktor Krajewski będzie miał jednak problemy w trakcie operacji... I w końcu wyzna Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że jest niezdolny do pracy.

3/6
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama
- Wszywałem dziś protezę, trudne warunki, przeciek… O mało nie straciłem pacjenta. Bo w decydującym momencie ręka odmówiła mi posłuszeństwa.
- Jak to… boli cię? Gdzie?
- Wczoraj nadwyrężyłem tę rękę. Nie chciałem ci mówić…
- Adam… czy ty jesteś niepoważny?!
4/6
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama
Doktor Burska (Aleksandra Hamkało) ostro pokłóci się za to z Klaudią (Julia Wyszyńska), która uzna, że koleżanka była dotąd w pracy faworyzowana.
- Jak zaczynałam specjalizację, chodziłam za prowadzącym, żeby dał mi chociaż spojrzeć na prawdziwego pacjenta! Nie mówiąc już o leczeniu czy zrobieniu badań... Może w Niemczech przez tatusia dostawałaś to na tacy, ale tutaj…
- Zejdź z tatusia, OK?!
5/6
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama
Tego samego dnia Julkę czeka także trudna rozmowa z profesorem Bartem (Piotr Głowacki) – po tym, jak lekarz dowie się, że oboje będą mieli dziecko.
- OK, jestem w ciąży! Ale nie zmieniłam się. Ani ty się nie zmieniłeś… Nie wyszło nam. Trudno.
- Coś nam jednak wyszło, co?
- Nic nie musisz robić…
- Spokojnie... Nie mam pierścionka, nie zamierzam się oświadczać!
- Co za ulga…
6/6
Na dobre i na złe odc. 635
Artrama
A w finale: dramat doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Lekarka podda się operacji mózgu, by już nigdy nie pojawiły się u niej objawy padaczki. Zabieg będzie jednak ryzykowny… a gdy profesor Bart chwyci za skalpel, dojdzie do komplikacji. Czy Sylwia przeżyje operację i wróci do zdrowia?
 
Ciekawych zapraszamy przed telewizory o 20.40 w TVP2.