Na dobre i na złe Na dobre i na złe Na dobre i na złe Na dobre i na złe Na dobre i na złe
Na dobre i na złe
Artrama
1/10
Na dobre i na złe
Artrama
Nowi bohaterowie i... podwójne oświadczyny! Zapraszamy na 634 odcinek „Na dobre i na złe”.
 
W kolejną środę - po wypadku na lodowisku – do szpitala trafi Karol (Maciej Maciejewski), kolega Szczepana. A wraz z nim pojawią się dwie kobiety, którym podbił serce. Daria – żona rannego (w tej roli Joanna Osyda, gwiazda seriali „M jak Miłość” i „Majka”) - od razu przyjedzie na chirurgię, by wspierać ukochanego… I na miejscu wpadnie na jego „byłą” - Ulę (Weronika Nockowska, widzom znana m innymi z seriali „Plebania” i „Pierwsza miłość”). Jak zakończy się spotkanie rywalek?
2/10
Na dobre i na złe
Artrama
W najbliższym odcinku w serialu zobaczymy również Kazimierza Mazura (“Na Wspólnej”) – który tym razem założy koloratkę i wcieli się w lokalnego kapłana z Leśnej Góry.
A jakie przygody spotkają pozostałych bohaterów?
3/10
Na dobre i na złe
Artrama
Profesor Bart (Piotr Głowacki) podpisze umowę z Tretterem (Piotr Garlicki) i zostanie w szpitalu nową gwiazdą neurochirurgii. Choć dyrektor będzie jego decyzją zaskoczony.
- Każda klinika przyjęłaby pana z otwartymi ramionami… A pan wybiera naszą skromną placówkę i do tego przynosi ze sobą grant, pieniądze i drogi, nowoczesny sprzęt... Przyzna pan, profesorze, że to dosyć dziwne!
4/10
Na dobre i na złe
Artrama
- Dlaczego? Leśna Góra to świetny ośrodek, a dzięki mnie może być jeszcze lepszy. Cisza, spokój... Idealne warunki, żeby realizować mój projekt naukowy. Poza tym pana szpital ma ogromny potencjał... To wyspy szczęśliwe!
- W żadnym miejscu nie zagrzał pan dłużej miejsca…
- Powiedzmy, że mam kłopoty z zaakceptowaniem niekompetencji moich zwierzchników... Żeby ich nie mordować, wolę odejść!
5/10
Na dobre i na złe
Artrama

Bart zwoła od razu konferencję prasową i przykuje uwagę mediów... A to nie spodoba się Falkowiczowi (Michał Żebrowski) – bo to on był dotąd uznawany w szpitalu za geniusza i błyszczał w świetle jupiterów. Profesor, już po kilku godzinach wspólnej pracy, postanowi rywala „usunąć”... a zacznie od rozmowy z Tretterem.

6/10
Na dobre i na złe
Artrama
- Sporo na jego temat się nasłuchałem... i nie były to zbyt pochlebne opinie! Tak między nami, powinien pan, dyrektorze, mieć go na oku... Patrzeć mu na ręce!
- Oczywiście... akurat do tego jestem przyzwyczajony! Do patrzenia na ręce profesorom…
- Zobaczymy, czy długo zagrzeje tu u nas miejsce... Wie pan, co się mówi o dwóch profesorach w jednym szpitalu? Że to jak dwa grzyby w jednym barszczu! Oczywiście - ja jestem ponad to...
7/10
Na dobre i na złe
Artrama

Tymczasem doktor Konica (Robert Koszucki), coraz bardziej zakochany w Klaudii (Julia Wyszyńska)… poprosi w końcu dziewczynę o rękę! Lekarz zorganizuje nawet małe przyjęcie – niespodziankę, na które zaprosi wszystkich kolegów… I to właśnie przy świadkach padnie na kolana, by wręczyć ukochanej pierścionek. Jaką usłyszy odpowiedź?

8/10
Na dobre i na złe
Artrama

Kilka godzin później do akcji ruszy za to… doktor Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)! Młody lekarz da Oli (Anna Karczmarczyk) w prezencie matrioszkę… i ukryje w lalce pierścionek zaręczynowy. A jego ukochana, gdy znajdzie cacko od jubilera, parsknie śmiechem.

9/10
Na dobre i na złe
Artrama
- Wybacz, chciałem być oryginalny! Były już pierścionki w deserze, kieliszku szampana, ale o takim w matrioszce, to jeszcze nie słyszałem…
- Widocznie z jakiegoś powodu nie jest to zbyt popularna forma oświadczyn!
- To, co? Miałem do Smoka Wawelskiego wsadzić?
Ola powie w końcu „tak” i szczęśliwa rzuci się Jankowi na szyję…
10/10
Na dobre i na złe
Artrama
Jednak nie wszyscy będą skłonni jej pogratulować - bo Przemek (Marcin Rogacewicz), gdy usłyszy „dobrą nowinę”, o mało nie rzuci się na jej narzeczonego z pięściami!
- Znowu chcesz mnie bić?
- Nie. Tym razem mam ochotę cię zamordować...
 
Jaki będzie finał? Emisja odcinka numer 634 już 20 kwietnia o 20.40 – zobacz koniecznie!