Na dobre i na złe odc. 633 Na dobre i na złe odc. 633 Na dobre i na złe odc. 633 Na dobre i na złe odc. 633 Na dobre i na złe odc. 633
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama
1/6
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama
Zapraszamy na 633 odcinek „Na dobre i na złe”. Co tym razem wydarzy się w serialu?
 
Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) będzie spędzać z Adamem (Grzegorz Daukszewicz) błogie chwile... do momentu, gdy ukochany przypomni jej o rozwodzie. Krajewski zacznie naciskać, by lekarka skontaktowała się w końcu z prawnikiem – bo oficjalnie nadal jest żoną Tomasza (Ireneusz Czop). A doktor Consalida wcale nie będzie z tego zadowolona!
2/6
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama
Tego samego dnia Adama czeka także ostre starcie z Anetą (Natalia Rybicka) – na treningu. Krajewski będzie miał pecha i w trakcie walki dozna kontuzji ręki. A jego przyjaciółka od razu zacznie się niepokoić:
- Mam nadzieję, że tylko naciągnąłeś sobie więzadło... Ale na wszelki wypadek zrób rentgen. Nie chcę mieć na sumieniu nokautu najlepszego chirurga w mieście!
3/6
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama
Kilka godzin później Wiktoria spotka za to Anetę w szpitalu. I odkryje, że jej rywalka stara się o etat na oddziale doktora Konicy (Robert Koszucki) - jako rehabilitantka. Czy obie zakochane w Adamie dziewczyny będą pracować w jednym szpitalu?
4/6
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama

Tymczasem Zuza (Julia Kamińska) nadal będzie opiekować się Jaśkiem (Jan Zmit). Lekarka zatrzyma chłopaka na oddziale, choć Przemek (Marcin Rogacewicz) uzna, że pacjent może już wrócić do więzienia. I pożyczy mu swój telefon - wbrew przepisom. A „Góral” wykorzysta jej naiwność, ukradnie ubrania Szczepana (Kamil Kula) i… ucieknie ze szpitala!

5/6
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama
Doktor Krakowiak od razu zostanie przesłuchana przez policję. A do tego usłyszy kilka ostrych słów od Trettera (Piotr Garlicki), który o mało nie wyrzuci jej z pracy. I w końcu, kompletnie załamana, wyzna Przemkowi:
- Nie mogę sobie wybaczyć, że tak się dałam nabrać…
6/6
Na dobre i na złe odc. 633
Artrama
A doktor Zapała, znając przyjaciółkę, tylko cicho westchnie:
- Po prostu musisz przestać zbawiać świat, Zuza. Więzienie, Mamutu… to, co robisz tutaj… Cały czas uciekasz.(...) Przysięgnij mi, że ostatni raz ściągasz na siebie takie kłopoty!
Czy lekarka posłucha dobrej rady? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2 o 20.40, w premierowych odcinkach serialu!