Mikołaj Roznerski z telekamerą Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
fot: ONS
Dlaczego?
1/4
fot: ONS

 

Mikołaj Roznerski chciał na jakiś czas zniknąć z "M jak miłość"?! Przystojny aktor dołączył do ekipy uwielbianego przez Polaków serialu w 2012 roku i od tamtej pory wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Fani pokochali Mikołaja Roznerskiego i z pewnością nie wyobrażają sobie "Mjm" bez jego udziału. Okazuje się jednak, że aktor w pewnym momencie swojej kariery myślał o tym, żeby zniknąć z serialu! Dlaczego? Mikołaj Roznerski w najnowszym wywiadzie, w którym wspomina początek swojej pracy w "M jak miłość" zdradza, czemu chciał zrobić sobie przerwę. 

 

Zobaczcie, co o pracy w  "M jak miłość", swojej popularności i aktorstwie powiedział Mikołaj Roznerski!

 

Zobacz także: DZIŚ JEST UWAŻANY ZA NAJBARDZIEJ PRZYSTOJNEGO POLSKIEGO AKTORA. A JAK W MŁODOŚCI WYGLĄDAŁ MIKOŁAJ ROZNERSKI?

2/4
Mikołaj Roznerski z telekamerą
ONS.pl

 

Mikołaj Roznerski to dziś jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Wielką popularność przyniosła mu rola właśnie w "M jak miłość".  Przystojny gwiazdor w rozmowie z magazynem "Gala" przyznał, że zanim dołączył do obsady hitowego serialu pracował w markecie budowlanym. Jego aktorska kariera nabrała jednak tempa w 2012 roku, kiedy zaczął wcielać się w Marcina Chodakowskiego. Mikołaj w rozmowie z magazynem zdradził, czy to rola na całe życie! 

Granie w "M jak miłość" w niczym mi nie przeszkadza. Nie szufladkuje mnie w żaden sposób. Uwielbiam wracać ma plan. Bardzo też szanuję Tadeusza Lampkę - on ma dryg do tego, co robi, i wkłada w to całe serce, dopieszcza- przyznaje w rozmowie z "Galą". 

Okazuje się jednak, że w pewnym momencie Mikołaj Roznerski chciał zniknąć z "M jak miłość"! Dlaczego? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

 

Zobacz także: Wielki sukces "M jak miłość"! Serial zmiażdżył konkurencję!

3/4
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

(...) w pewnym momencie poczułem, że muszę przystopować, bo już mi się nudzi to, co robię - przyznał gwiazdor "M jak miłość". 

Mikołaj Roznerski w rozmowie z "Galą" nie ukrywa, że przez hejt chciał zniknąć na jakiś czas z serialu TVP2.

Jak zacząłem grać w "M jak miłość", stałem się popularny, a przez to ciekaw opinii na swój temat. Czytałem wszystko, co pojawiało się w internecie. I to był ogromny błąd. Bardzo się tym przejmowałem. Przychodziły mi do głowy  takie refleksje, że się do nieczego nie nadaję. Wiesz, ja nie byłem przygotowany na hejt. Z czasem dopiero moja skóra zrobiła się bardzo, bardzo gruba - zdradził Mikołaj Roznerski. 

4/4
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Wyobrażacie sobie "M jak miłość" bez Mikołaja Roznerskiego? My mamy nadzieję, że wątek Marcina Chodakowskiego nigdy nie zniknie z serialu! :)

 

Zobacz także: "Marcin pójdzie do więzienia!" To, co zdradził nam Roznerski, przyprawia o DRESZCZE!