M jak miłość
MTL Max Film?

Ważny bohater zniknie z "M jak miłość"! Który? Wiemy, co wydarzy się w serialu!

M jak miłość
MTL Max Film?

Paweł Deląg, czyli serialowy Michał na zawsze zniknie z "M jak miłość"?! Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt! Kiedy Michał pojawił się w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) wydawało się, że przystojny sąsiad skradnie jej serce i razem stworzą szczęśliwy związek. Z czasem okazało się, że Joasia odrzuciła względy Michała, a przez to, co wydarzy się już wkrótce - Ostrowski poinformuje swoją sąsiadkę, że raz na zawsze zniknie z jej życia! Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"?

Michał zniknie z "M jak miłość"

Według portalu superseriale.se.pl już w 1430 odcinku "M jak miłość" dojdzie do zaskakującej sytuacji, po której Michał zrozumie, że nie ma szans na związek z piękną sąsiadką. Okazuje się bowiem, że Ostrowski źle zinterpretuje zachowanie Joasi, która poprosi go o pomoc, gdy w jej domu dojdzie do awarii prądu. Chodakowska poprosi sąsiada o pomoc, a ten zapali w jej domu świece i gdy zobaczy Joasię pod prysznicem... zacznie ją całować! Chodakowska będzie wściekła na Michała i oskarży go o napaść seksualną. Atmosfera zrobi się bardzo nerwowa, ale Ostrowski przeprosi sąsiadkę i przyzna, że wkrótce zniknie z jej życia na zawsze! Okazuje się bowiem, że Michał zdecyduje się na przeprowadzkę do Szwecji! Przed wyjazdem pożegna się z Joasią...

Jak na wyprowadzkę Michała Ostrowskiego zareaguje Chodakowska? Czy będzie próbowała zatrzymać swojego sąsiada? Jak informuje portal superseriale.se.pl w życiu Joasi szybko pojawi się nowy adorator, czyli przystojny Leszek! 

Przypominamy, że 1430. odcinek "M jak miłość" będziecie mogli zobaczyć już 19 marca, oczywiście na antenie TVP2. 

Zobacz także: Marcin Bosak po 12 latach powraca do M jak Miłość!

 

Serialowy Michał planuje przeprowadzkę do Szwecji.

Mat. prasowe

Czy przystojny sąsiad Joasi na zawsze zniknie z jej życia?

M jak miłość: Michał dowie się, że ma córkę?
MTL Maxfilm

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08