x-news

Michał zdradził Kingę z Mariolą! Czy mu wybaczy? Zobacz, co nowego w "Na Wspólnej"!

x-news

 

Rewolucja w "Na Wspólnej"! Michał (Robert Kudelski) cierpi na amnezję, ale w nowych odcinkach zacznie odzyskiwać pamięć! Przypomni sobie, że ma żonę i syna, a wkrótce postanowi do nich wrócić. 

 

W "Na Wspólnej" po operacji mózgu Michał musi zmagać się ze skutkami ubocznymi usunięcia guza. Od tamtej pory ma problemy z pamięcią i to do tego stopnia, że wszystko musi sobie zapisywać. Uznał, że dla rodziny jest tylko ciężarem i uciekł! Zatrzymał się w podwarszawskim motelu, znalazł pracę w warzywniaku,  a w swoich notatkach zapisał, żeby już nigdy nie kontaktować się z żoną.

 

Zobacz: Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"! Dlaczego?

 

Nowe życie było trudne, ale on przecież nie pamiętał, jak to wyglądało wcześniej. Wszystko zaczęło się kręcić wokół Marioli (Karolina Krawczyńska), która zaciągnęła go do łóżka. Kinga (Ilona Wrońska) odnalazła męża i nakryła go z nową kochanką - od tej pory nie chce go znać.

 

Na szczęście to nie koniec Brzozowskich w "Na Wspólnej". W 2668 odcinku Michał zacznie odzyskiwać pamięć. Napisze list do syna, a wkrótce postanowi zawalczyć o żonę. Czy Kinga wybaczy mu zdradę i pozwoli mu wrócić? 

 

Zobacz: "Przyjaciółki" ostatni raz w pełnym składzie. Co dalej z Zuzą, Anką, Ingą i Patrycją? ZDJĘCIA

 

x-news

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47