M jak miłość Aleksandra Chodakowska z Olkiem M jak milość Aleksandra Chodakowska i Krajewski. M jak miłość: odcinek 1426 M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
M jak miłość Leszek Krajewski

W nowym sezonie „M jak miłość” pojawi się nowy bohater, który wprowadzi duże zmiany w rodzinie Chodakowskich. Po wakacjach do ekipy serialu dołączy Grzegorz Wons, który zagra Krajewskiego seniora. Biznesmen wejdzie w życie rodziny Chodakowskich za sprawą Marcina, który będzie prowadził wspólne interesy z Leszkiem.

Dzięki niemu pozna Aleksandrę, która będzie oczarowana eleganckim mężczyzną. Czy to oznacza kolejny romans?

Zobacz takżeArtur zaatakuję Izę i Marcina w dniu ich ślubu?! Dramatyczne zwroty akcji w "M jak miłość"!

 

Moda dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprawdź promocje najnowszych kolekcji na Adidas.pl kody rabatowe.

 

1/4
M jak miłość Aleksandra Chodakowska z Olkiem

Aleksandra Chodakowska obecnie zaangażowała się w pomoc swoim synom i najczęściej zajmuje się dziećmi Marcina. Elegancka kobieta zapomniała trochę o sobie, ale dzięki pojawieniu się w jej życiu biznesmena zapragnie zmian!

2/4
M jak milość Aleksandra Chodakowska i Krajewski.

Dotychczas matka Marcina mieszka sama w Warszawie podczas, gdy jej mąż zajmuje się firmą w Niemczech. Dzięki synowi pozna uroczego mężczyznę, który być może zawróci jej w głowie. Takie spekulacje pojawiły się po opublikowaniu w mediach społecznościowych zdjęcia, na którym widać Krajewskiego seniora z Aleksandrą i Marcinem. Widać, że relacje między nimi mogą oznaczać romans!

3/4
M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Jeśli Chodakowska i Krajewski będą parą Marcin i Leszek zostaną przyrodnimi braćmi! To byłoby zaskakujące i z pewnością w przyszłości mogłyby prowadzić do nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już od jakiegoś czasu widać, że scenarzyści starają się rozwijać w "M jak miłość" nowe wątki.

4/4
M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm

Nieoczekiwanych sytuacji w nowym sezonie serialu z pewnością nie zabraknie. Marcin Gryc okazał się rodziną Artura Skalskiego, a teraz powiążą się losy Chodakowskich i Krajewskich. Widzowie z całą pewnością nie będą mogli narzekać na nudę!

 

Więcej na temat M jak miłość