Małgorzata Kożuchowska na planie serialu "Motyw"
mat. prasowe TVN

Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN. "Motyw" będzie hitem stacji? Kto jeszcze zagra w nowej produkcji?

Małgorzata Kożuchowska na planie serialu "Motyw"
mat. prasowe TVN

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu kryminalnego! Okazuje się, że już wkrótce na antenie stacji TVN będziemy mogli zobaczyć serial "Motyw", w którym wystąpi plejada polskich gwiazd. Główne role w najnowszej produkcji zagrają Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska oraz Michał Czernecki. W serialu "Motyw" zobaczymy także: Olgę Bołądź, Magdalenę Walach oraz Adama Ferencego. Kiedy odbędzie się premiera produkcji?

"Motyw" nowy serial TVN 

Biuro Prasowe TVN Discovery Polska informuje, że aktorzy rozpoczęli już pracę na planie nowego serialu. Zdjęcia odbywają się w Warszawie i Gdańsku. "Motyw" trafi na antenę TVN wiosną 2020 roku. Jaka jest fabuła nowej produkcji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc. Akcja toczy się w Gdańsku - informuje Biuro Prasowe TVN Discovery Polska. Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.  

Serial "Motyw" reżyseruje Paweł Maślona. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji, która już za kilka miesięcy trafi na antenę TVN! Będziecie oglądać?

Agnieszka Grochowska na planie serialu "Motyw"

Agnieszka Grochowska na planie serialu "Motyw"
mat. prasowe TVN

Jedną z głównych ról zagra Michał Czernecki

Michał Czernecki na planie serialu "Motyw"
mat. prasowe TVN

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08