Marcin Bosak i Anna Mucha na planie "M jak miłość"
Instagram

Magda spotka się z Kamilem za plecami Andrzeja! Wielka zazdrość w "M jak miłość" doprowadzi do rozstania?

Marcin Bosak i Anna Mucha na planie "M jak miłość"
Instagram

Powrót Kamila do „M jak miłość” sporo namieszał w związku Magdy i Andrzeja. Prawnik, mimo zapewnień czuje, że dawny partner Chodakowskiej za bardzo miesza się w ich prywatne sprawy i zacznie być zazdrosny. Zaplanuje wieczór z Magdą, aby spóźniła się na spotkanie z Kamilem i była zmuszona je odwołać. Co na to kobieta? Jak zareaguje na spisek Andrzeja?

Andrzej jest zazdrosny o Magdę!

Wydawałoby się, że Magda i Andrzej tworzą parę idealną. Kochają się, chcą być razem i walczą o dziecko. Jednak od kiedy Kamil wrócił do Warszawy, stale jest obecny w ich życiu. Magda traktuje go jak przyjaciela, ale Andrzej widzi, że tak naprawdę robi on wszystko, aby odzyskać dawną partnerkę. Gryc zdecyduje się na odważny krok i zaprosi Magdę na kolację dawnych znajomych z Łowickiej. To będzie tylko pretekst do randki. Budzyński będzie świadkiem rozmowy Magdy z Kamilem, w końcu nie wytrzyma i pokaże, że jest zazdrosny:

Co? Kamilek nie odpuszcza? Miałem pewne plany na wieczór, a twój przyjaciel mi je pokrzyżował... - powie ze smutkiem prawnik.

Magda nie da się przekonać i wybierze spotkanie z Kamilem:

Kochanie, to jest spotkanie całej naszej paczki. Naprawdę uwierz mi, moja cześć i cnota pozostaną nienaruszone!

Randka Magdy i Kamila!

Kiedy pojawi się w mieszkaniu dawnego znajomego, będzie pewna, że zastanie tam spore grono przyjaciół. Jednak bardzo się pomyli! Na miejsce okaże się, że jest sama z Kamilem, a mężczyzna wyzna jej coś ważnego: 

Powiedziałem mu, że będę o ciebie walczył i że nie przestanę dopóki cię nie odzyskam... (...) Masz super faceta! Kocha cię jak diabli! - przyzna Gryc.

Po powrocie do Andrzeja Magda przyzna się do wszystkiego, co powiedział jej Kamil i zapewni o swoich uczuciach do narzeczonego. Doda, że z Grycem łączy ją jedynie przyjaźń i nie ma zamiaru tego zmieniać, ale nie przeszkadza jej, żeby Andrzej bardziej o nią zabiegał. 

Zdecydują się na romantyczny ślub w Toskanii?

Andrzej zgodzi się na relację Magdy z Kamilem?

M jak miłość - Magda i Andrzej całują się
MTL Maxfilm

Kamil nie daje za wygraną i walczy o Magdę!

Marcin Bosak na planie "M jak miłość"
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48