Mat. prasowe

 

Jesień przyniesie ze sobą kontynuację naszym ulubionych seriali. Dowiemy się w końcu, jak potoczą się losy Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Artura (Tomasz Ciachorowski) w serialu "M jak miłość". Razem z czterema "Przyjaciółkami" będziemy przeżywać wzloty i upadki. Z niecierpliwością czekamy również na premierowe odcinki "Pierwszej miłości", "Na dobre i na złe" oraz "W rytmie serca". Za którym z seriali tęskniliście najbardziej? Zagłosujcie w naszym plebiscycie!

 

POLECAMY: "Na dobre i na złe": Dramatyczne szczegóły śmierci Adama! Czy można było tego uniknąć!

 

"M jak miłość"

 

To chyba jedna z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni. Nowe odcinki zobaczymy już 3 września. Przed wakacjami niemal wszyscy żyli wątkiem Izy, Artura oraz Marcina. Jednak to nie jedyne atrakcje, które będą na nas czekały. W Grabinie również sporo zaskoczeń. Czy jest szansa na happy end? Przekonamy się już niedługo!

 

"Na dobre i na złe"

Pierwszy odcinek nowej serii "Na dobre i na złe" przyniesie tragiczne wieści. Będziemy świadkami śmierci Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). 5 września w wielu domach poleją się łzy...

 

"W rytmie serca"

Widzowie jeszcze przed wakacjami zadawali sobie pytanie, kogo wybierze ostatecznie przystojny doktor Adam (Mateusz Damięcki). Marię (Barbara Kurdej-Szatan), z którą ma syna, czy też Weronikę (Maria Dębska), która - jak się okazało - również nosi pod sercem jego dziecko. Odpowiedź już 2 września! Co ciekawe, telewizja Polsat przygotowała dla widzów niespodziankę. W niedzielny wieczór fani "W rytmie serca" zobaczą wyjątkowo aż dwa odcinki. 

 

"Pierwsza miłość"

Po wakacjach widzowie nie mogą liczyć na happy end. Jak już pisaliśmy, Marysia (Aneta Zając) trafi bowiem za kratki! Czy jej ukochany zdoła jej pomóc? Przekonamy się o tym już 3 września!

 

"Przyjaciółki"

W najnowszym sezonie czeka nas mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji. Nowe postacie, nowe problemy... Dziewczyny czeka sporo trudnych chwil. Nowy odcinek "Przyjaciółek" zobaczymy już 6 września!

"W rytmie serca"
Plebiscyt Party.pl W rytmie serca
...
Mat. prasowe
"Pierwsza miłość"
...
Instagram
"Przyjaciółki"
Inga, Przyjaciółki, Małgorzata Socha
...
Facebook
"M jak miłość"
M jak miłość Paweł z Julką w łożku
...
Instagram
"Na dobre i na złe"
Hania Sikorka za Falkowicza w Na dobre i na złe?
...
Facebook
Wyniki plebiscytu:
"W rytmie serca"...
"Pierwsza miłość"...
"Przyjaciółki"...
"M jak miłość"...
"Na dobre i na złe"...