M jak Miłość odc. 1224 M jak Miłość odc. 1224 M jak Miłość odc. 1224 M jak Miłość odc. 1224 M jak Miłość odc. 1224
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm
1/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm

Dzięki Frankowi (Piotr Nerlewski) Natalia (Marcjanna Lelek) odzyskała uśmiech i nadzieję… ale czy ich szczęście potrwa dłużej?

Zapraszamy na 1224 odcinek „M jak Miłość” (20.40 w TVP2), w którym pojawi się nowa bohaterka: Justyna, była narzeczona Zarzyckiego. A do obsady serialu dołączy Olga Kalicka („Plebania”, „Rodzinka.pl”).
Zapraszamy na serialowe fotostory.
 
Justyna przyjedzie niespodziewanie do leśniczówki i poprosi Franka o rozmowę. A były ukochany nie powita jej miło.
2/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm
- Chciałam do ciebie zadzwonić i nawet dzwoniłam, ale gdy tylko słyszałam twój głos... opuszczała mnie cała odwaga.(...) Posłuchaj, ja... przyszłam, żeby ci to wszystko wyjaśnić, oczyścić atmosferę...
- Zostawiłaś mnie przed ślubem na lodzie. I tu nie ma nic do wyjaśnienia!
- Mnie to naprawdę strasznie męczy, uwiera i... chciałam cię przeprosić za to, co się stało. Tym razem osobiście...
3/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm
Leśnik, zirytowany, wyprosi w końcu dziewczynę z domu. Justyna jednak się nie podda… A matka (Jowita Budnik) przekona Franka, by jej wysłuchał.
- Wiesz, myślę, że powinieneś porozmawiać z Justyną.(…) Masz to już za sobą, ułożyłeś sobie życie z kimś innym... więc może warto, raz na zawsze, zamknąć tę sprawę z przeszłości?
4/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm
Kilka minut później w leśniczówce pojawi się za to Natalia. A Justyna pośle rywalce promienny uśmiech… I zapowie, że chce na stałe wrócić do Lipnicy, gdzie znalazła już nawet pracę.
- Mama dowiedziała się, że mają wolny etat w szkole, zadzwoniła i tak długo mnie namawiała, że… w końcu się poddałam! I jestem. I tak naprawdę to się cieszę, bo bardzo mi już brakowało Lipnicy, domu rodzinnego…
- A czego będziesz uczyć?
- Matmy. I zamierzam te dzieciaki rzeczywiście czegoś nauczyć, więc... pewnie nie będę zbyt lubiana!
5/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm

Po krótkiej rozmowie dziewczyna pożegna się i wyjdzie.

6/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm

A wtedy Franek przestanie w końcu udawać... I wyzna Natalii, co naprawdę czuje do swojej „eks”.

- Justyna nie przyszła się przywitać... Przyszła przeprosić za... tę szopkę ze ślubem. Próbowała się wytłumaczyć, złagodzić całą sprawę, tak jakby… jakby popełniła drobny nietakt!
- A przecież... złamała ci serce, prawda?
- Tak... wtedy tak.(…) Byłbym idiotą, gdybym zaprzeczył.
7/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm
- Kiedyś była dla mnie bardzo ważna. Ale teraz ten jej powrót, te żałosne przeprosiny... tylko mnie zirytowały. Nie patrz tak… jestem na innym etapie i jestem z kimś innym. Z tobą. Przeszłość mnie nie interesuje. Nie ma do niej powrotu!
Słowa ukochanego wcale jednak Natalii nie uspokoją.
8/8
M jak Miłość odc. 1224
MTL Maxfilm
Justyna tuż po wizycie w leśniczówce chwyci za telefon…
- Spotkałam się dziś z Frankiem.(...) Jak go zobaczyłam, porozmawiałam z nim, dotknęłam jego ręki, to... nagle wszystko do mnie wróciło…
Czy była narzeczona na nowo podbije serce leśnika? I sprawi, że w oczach Natalii znów pojawią się łzy? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!