Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, M jak Miłość "M jak Miłość", Katarzyna Cichopek - Kinga Marcin Mroczek pokazał zaskakujące zdjęcie
Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm
1/4
Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

1387. odcinek "M jak Miłość" zbliża się wielkimi krokami! Co czeka serialowych bohaterów? Będzie się działo! Nie dość, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wyzna Arturowi (Robert Moskwa) miłość, to Kinga (Kasia Cichopek) i Piotr (Marcin Mroczek) dowiedzą się jaką płeć będą miały ich dzieci! Sytuacja znacząco się rozwinie, bowiem przyszła mama bliźniaków wzbogaci się o... 5 tys. złotych! W jaki sposób? Bardzo komiczny! Przeczytajcie na następnej stronie co się wydarzy.

 

Polecamy: M jak miłość: Artur wyjdzie z więzienia i zabije Izę?! Tomasz Ciachorowski pokazał NIEPOKOJĄCE zdjęcie!

 

Z serialem "M jak Miłość" pożegnali się ostatnio Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak

M jak miłość odc. 1386 - Marek i Ewa
MTL Maxfilm
MTL Maxfilm

2/4
MTL Maxfilm

 

Kinga i Piotrek poznali się już w liceum. Śmiało można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia - ich związek trwa od 18. lat. Szczęśliwe małżeństwo doczekało się już dwójki dzieci - Lenki i Mikołaja. Sielanki czas trwa jednak w najlepsze, bo po wielu próbach Kinga zaszła w ciążę i razem z mężem oczekują przyjścia na świat bliźniaków. W najnowszym odcinku nie tylko dowiedzą się jakiej płci będą maleństwa, ale także wzbogacą się o kilka tysięcy złotych!

3/4
"M jak Miłość", Katarzyna Cichopek - Kinga

 

Okazuje się, że Kinga i Piotrek przyciągają pieniądze. Wszyscy chyba pamiętamy, że dzięki wygranej w grze, kupili dom za Warszawą. Teraz znów wygrają pieniądze choć w inny sposób. Ojciec Kingi - Zbyszek oraz partner jej matki (ojciec Magdy) - Wojciech założą się o płeć dzieci. Do wyboru będą trzy możliwości. Jeden z nich obstawi, że urodzi się dwóch chłopców, drugi, że będzie to para i ostatecznie żaden z nich nie zgadnie! Kinga wróci od lekarza i poinformuje, że urodzi dwie dziewczynki.

Starsi panowie zachowają się uczciwie i zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami, pieniądze oddadzą młodym (obiecali sobie, że jeśli żaden z nich nie wygra, nagrodę przekażą Kindze).

4/4
Marcin Mroczek pokazał zaskakujące zdjęcie
Instagram

 

Jak myślicie, jakie imiona dostaną bliźniaczki? Czy Kinga i Piotr poróżnią się w tej sprawie? Odpowiedź już w poniedziałek o 20:55 na antenie TVP2!

Więcej na temat M jak miłość