M jak miłość odc. 1368
Mat. prasowe
1/4
M jak miłość odc. 1368
Mat. prasowe

 

Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie próbował zabić Janka (Tomas Kollarik)?! Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu. Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1397. odcinku serialu Janek zostanie postrzelony i będzie walczył o życie! Głównym podejrzanym w sprawie będzie nowy chłopak Uli (Iga Krefft)! Okazuje się bowiem, że pojawią się świadkowie, którzy zeznają, że widzieli Bartka na komisariacie tuż przed strzelaniną...

 

Co dokładnie wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Szczegóły w naszej galerii. 

 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

 

Zobacz także: Do "M jak miłość" dołączył syn bardzo znanego gwiazdora! "Nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról"

2/4
M jak miłość odc. 1368
Mat. prasowe

Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1387. odcinku "M jak miłość" Janek zostanie postrzelony w szyję! Policjant będzie walczył o życie w szpitalu, a prokuratura rozpocznie śledztwo, które pomoże odpowiedzieć na pytanie, czy ktoś chciał zabić Janka, czy może mężczyzna próbował popełnić samobójstwo...  Głównym podejrzanym będzie nowy chłopak Uli!  Bartek dostanie wezwanie na przesłuchanie. 

Dlaczego prokuratura podejrzewa Bartka? Więcej informacji na kolejnych stronach.

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

3/4
M jak miłość odc. 1386 - Marek
MTL Maxfilm

Bartek zostanie przesłuchany w prokuraturze. Śledczy uznają, że to właśnie chłopak Uli miał powody, żeby zniszczyć policjanta. Bartek miał wcześniej pretensje do Janka, że to przez niego stracił pracę. 

Czyli przyszedł pan wczoraj na komisariat z zamiarem zastraszenia aspiranta Morawskiego?- będą pytać śledczy. 

 

Niczego takiego nie powiedziałem- będzie tłumaczył się Bartek. 

Ale uważa pan, że przez niego stracił pan pracę?

 

Bo tak było!

 

W takim razie proszę dokładnie opowiedzieć, po co przyszedł pan wczoraj na komisariat i jak przebiegła ta wizyta. Według zeznań świadków, opuszczał pan komisariat w stanie silnego wzburzenia emocjonalnego. Czy pan to potwierdza?

Jak informuje portal superseriale.se.pl Bartek będzie załamany wizją powrotu do więzienia... Chłopak Uli zdecyduje się na poważną rozmowę z bratem. Co mu powie? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?

4/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
mat. prasowe

Po wyjściu z przesłuchania Bartek wróci do Grabiny i powie Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że według niego Janek próbował popełnić samobójstwo, ponieważ nie może poradzić sobie z rozstaniem z Ulą.

Bartek obawia się, że z zemsty Janek oszuka śledczych i powie, że to on chciał go zabić... Nowy chłopak Uli przyzna, że jeśli znów trafi za kratki, sam się zabije! 

Nie wrócę do więzienia, mowy nie ma... Najwyżej zrobię to, co Janek - tylko lepiej wyceluję!- przyzna Bartek. 

 

Jak potoczą się dalsze losy Bartka? Tego dowiemy się wkrótce. Przypominamy, że 1397 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany 12 listopada! 

Więcej na temat M jak miłość