m jak miłość grupowe zdjęcie
Facebook
Seriale

Życie uczuciowe w "M jak miłość" bywało skomplikowane! Pamiętasz, ile żon miał Paweł? Sprawdź się!

Życie uczuciowe w "M jak miłość" bywało skomplikowane! Pamiętasz, ile żon miał Paweł? Sprawdź się!

"M jak miłość" już od ponad 18 lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Polacy pokochali serial o rodzinie Mostowiaków, który emituje Telewizyjna Dwójka. "M jak miłość" przynosi widzom ogromne emocje, wzruszenie i radość... Przez 18 lat w życiu bohaterów wydarzyło się naprawdę sporo, zwłaszcza w ich życiu uczuciowym! Pamiętasz, ile razy był zakochany m.in. Paweł Zduński czy Marcin Chodakowski? Wiesz, z kim miał romans Marek Mostowiak? 

Sprawdź, jak wiele pamiętasz i rozwiąż nasz QUIZ! 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan zastąpiła Joannę Koroniewską w "M jak miłość". Czy prywatnie się lubią? Będziecie zaskoczeni!

MTL Maxfilm
Seriale
QUIZ dla prawdziwych fanów! Znasz wszystkich bohaterów "M jak miłość"? PS. Zapewniamy cię, że nie ;)


Oglądasz "M ja miłość"? To musisz ich znać! Bohaterowie najpopularniejszego serialu w Polsce wywołują wiele emocji - radość, złość i rozczulenie. Czy znasz ich wszystkich? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, jak dobrze znasz rodzinę Mostowiaków i ich przyjaciół. To test dla prawdziwych fanów! Jeśli jesteś jednym z nich, to bierz się do dzieła! 

 

Oglądasz "M ja miłość" ? To musisz ich znać! Bohaterowie najpopularniejszego serialu w Polsce wywołują wiele emocji - radość, złość i rozczulenie. Czy znasz ich wszystkich? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, jak dobrze znasz rodzinę Mostowiaków i ich przyjaciół. To test dla prawdziwych fanów! Jeśli jesteś jednym z nich, to bierz się do dzieła!    Szukamy największego fana "M jak miłość". Sprawdź swoją wiedzę z 1374 odcinka! QUIZ Finałowy odcinek "M jak miłość"! Wujek Artura zgotuje Izie piekło! Czy policja aresztuje Marcina? Mikołaj Roznerski znów zdradził, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach! I jedno nas niepokoi... Wiemy, co się wydarzy w OSTATNIM odcinku "M jak miłość"! Rewolucja w życiu Kingi i Piotrka!

M jak miłość odc. 1370 Marcin przegrywa z Arturem
Mat. prasowe
Seriale
Iza, Marcin i Artur z "M jak miłość" - jak dużo wiesz o ich relacji? Rozwiąż nasz serialowy QUIZ

 

Wątek Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Artura (Tomasz Ciachorowski) jest najgorętszym tematem wśród widzów "M jak miłość"! Jak dobrze znasz ich sytuację? Z kim powinna być Iza Lewińska? Odpowiedz na wszystkie pytania i sprawdź swoją wiedzę z "M jak miłość"! Za chwilę się okaże, czy uważnie oglądasz serial. 

Potem zobacz to: Maria Pawłowska zdradza, co nas czeka w "M jak miłość"! Ania nie zniknie z życia Marcina i...

Polecamy: Ile wiesz o najpopularniejszych parach z "Rolnik szuka żony"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

 

Iza i Artur będą małżeństwem? Skalski się nie podda i postawi na swoim! 

Czy Marcin ją uratuje? 

  Wątek Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Artura (Tomasz Ciachorowski) jest najgorętszym tematem wśród widzów "M jak miłość" ! Jak dobrze znasz ich sytuację? Z kim powinna być Iza Lewińska? Odpowiedz na wszystkie pytania i sprawdź swoją wiedzę z "M jak miłość"! Za chwilę się okaże, czy uważnie oglądasz serial.  Potem zobacz to:   Maria Pawłowska zdradza, co nas czeka w "M jak miłość"! Ania nie zniknie z życia Marcina i... Polecamy:  Ile wiesz o najpopularniejszych parach z "Rolnik szuka żony"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ   Iza i Artur będą małżeństwem? Skalski się nie podda i postawi na swoim!  Czy Marcin ją uratuje? 

polskie seriale
Mat. prasowe
Newsy
Kochasz polskie seriale? Sprawdź, czy już jesteś od nich uzależniony! PSYCHOTEST

Polskie seriale przyciągają tłumy widzów przed telewizory i ani trochę nas to nie dziwi! Któż nie śledzi bowiem z wypiekami na twarzach losów "Przyjaciółek", bohaterów "Diagnozy", lekarzy z Leśnej Góry z "Na dobre i na złe" czy miłosnych wątków w "Barwach szczęścia"? Jeśli spędzasz więcej godzin przed telewizorem niż w pracy, to najwyższa pora sprawdzić, czy przypadkiem nie jesteś już uzależniony od polskich seriali! Zrób nasz psychotest! 

 

Zobacz też:

Polskie seriale przyciągają tłumy widzów przed telewizory i ani trochę nas to nie dziwi! Któż nie śledzi bowiem z wypiekami na twarzach losów " Przyjaciółek ", bohaterów " Diagnozy ", lekarzy z Leśnej Góry z " Na dobre i na złe " czy miłosnych wątków w " Barwach szczęścia "? Jeśli spędzasz więcej godzin przed telewizorem niż w pracy, to najwyższa pora sprawdzić, czy przypadkiem nie jesteś już uzależniony od polskich seriali! Zrób nasz psychotest!    Zobacz też:   Jesteś fanem "Pierwszej miłości"? Sprawdź się w naszym quizie! Pytanie 2 i 5 dla uważnych widzów! :) Dokończ tekst piosenki Sławomira! Ten QUIZ sprawdzi, czy jesteś jego prawdziwym fanem! Są młodzi, piękni, bogaci i... przejdą do historii! Co naprawdę wiesz o rodzinie królewskiej? QUIZ Jak uważnie oglądasz "Na dobre i na złe"? Rozwiąż QUIZ z ostatnich odcinków serialu! Jak dobrze znasz "Barwy szczęścia"? Rozwiąż QUIZ z ostatnich odcinków serialu! Jesteś wiernym widzem "M jak miłość"? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatnich wątków serialu!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner