M jak Miłość odc. 1214 M jak Miłość odc. 1214 M jak Miłość odc. 1214 M jak Miłość odc. 1214 M jak Miłość odc. 1215
M jak Miłość odc. 1214
MTL Maxfilm
1/8
M jak Miłość odc. 1214
MTL Maxfilm

Przed nami dwa kolejne odcinki „M jak Miłość” o 20.40 na TVP2… Co zobaczymy w tym tygodniu w serialu?  Iza będzie musiała dokonać trudnego wyboru miedzy Marcinem, do którego chyba coś czuje, a Arturem, który się nią zaopiekuje i kocha ją od dawna. Ale nie tylko wyborem Izy będziemy żyć w 1214 i 1215 odcinku M jak Miłość. Czym jeszcze? Zapraszamy na serialowe fotostory!

Zobacz także: M jak Miłość: Kogo wybierze Iza? Co wydarzy się w 1214 odcinku serialu?

2/8
M jak Miłość odc. 1214
MTL Maxfilm
Marcin (Mikołaj Roznerski) kolejny raz odwiedzi lekarkę (Kamila Kamińska), która pobrała od niego szpik i spróbuje dowiedzieć się czegoś o osobie, której pomógł.
- Zabieg został już przeprowadzony, wszystko poszło dobrze, ale teraz trzeba czekać… I mocno trzymać kciuki, żeby organizm pacjenta dobrze zareagował!
3/8
M jak Miłość odc. 1214
MTL Maxfilm

A później spotka się z Izą (Adriana Kalska) - i na dobre podbije jej serce. Dziewczyna zerwie zaręczyny z Arturem (Tomasz Ciachorowski)… A Chodakowski postanowi dać szansę nowej miłości. Czy u boku Izy odnajdzie w końcu szczęście?

4/8
M jak Miłość odc. 1214
MTL Maxfilm
Z kolei w Grabinie Lucjan (Witold Pyrkosz) przygotuje romantyczną niespodziankę dla Barbary (Teresa Lipowska). Najpierw zajrzy w tajemnicy do jubilera, a później - wręczając żonie prezent - wyzna cicho:
- Dla mnie zawsze będziesz najpiękniejszą i najważniejszą kobietą… Jedyną moją miłością...
5/8
M jak Miłość odc. 1215
MTL Maxfilm
Paweł (Rafał Mroczek) kolejny raz spróbuje za to namówić Alę (Olga Frycz), by zaczęli starać się o dziecko. A gdy ukochana powie w końcu „tak”… Zduński od razu przejdzie od słów do czynów!
6/8
M jak Miłość odc. 1215
MTL Maxfilm
- Wiesz, że jeśli nam się uda, to… całe nasze życie wywróci się do góry nogami?(…) A po urodzeniu dziecka… seks stanie się już tylko pięknym wspomnieniem?
- W takim razie musimy nacieszyć się nim na zapas!
7/8
M jak Miłość odc. 1215
MTL Maxfilm

Tymczasem Ewa (Dominika Kluźniak) spróbuje załagodzić konflikt rodziny z Boguszem (Wojciech Asiński). Widząc Mostowiakową, mężczyzna od razu wybuchnie jednak złością - i brutalnie wyrzuci sąsiadkę z domu.

8/8
M jak Miłość odc. 1215
MTL Maxfilm
A Marek (Kacper Kuszewski), gdy kilka godzin później zobaczy na ręku żony siniaki, będzie w szoku. I w końcu sam rzuci się na Bogusza z pięściami!
- Ty gnojku… Podnosisz rękę na kobietę?!
Jaki będzie finał? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!