M jak miłość - Anka i Andrzej
MTL Max Film

Anka w „M jak miłość” powie Andrzejowi, że będą rodzicami. W 1423 odcinku serialu podzieli się z prawnikiem tą szczęśliwą wiadomością. Niestety mężczyzna nie zareaguje tak jak się tego spodziewała i zakpi z niej. Kiedy Kinga poprosi Ankę i Andrzeja, aby zostali rodzicami chrzestnymi jej nowo narodzonych córeczek, malarka nie będzie kryła swojej radości, ale Budzyński będzie wyraźnie niezadowolony. Zobaczcie, co stanie się podczas chrzcin bliźniaczek!

1/4
Mat. prasowe

Po narodzinach Zuzi i Emilki cała rodzina pojawi się w szpitalu, aby sprawdzić czy z Kingą i bliźniaczkami wszystko w porządku. Na szpitalnym korytarzu pojawi się też malarka i prawnik:

Będziemy rodzicami chrzestnymi – powie Anka Andrzejowi.
No niesamowite... - odpowie prawnik

Rozmowę przerwie im Kinga, przestawiając chrzestnym swoje córki.

2/4
Mat. prasowe

Andrzej zgodzi się być rodzicem chrzestnym. W końcu nie będzie chciał zrobić przykrości Zduńskim. Jednak doskonale wie, że w tej decyzji mogła maczać palce jego była kochanka. Magdzie da do zrozumienia, że Anka nie jest taka, jak wszyscy sądzą!

 

3/4
Mat. prasowe

Anka postanowi wykorzystać chrzciny bliźniaczek do swojej kolejnej intrygi. Poprosi o pomoc Łukasza, który chętnie się zgodzi, bo malarka zaoferuje w zamian pieniądze. Mimo że poznają się dopiero na chrzcinach, od razu dojdą do porozumienia. Niedługo potem była kochanka Andrzeja zapłaci synowi Marty 20 tys. zł, aby upozorował włamanie do mieszkania Budzyńskiego i zdobył kompromitujące ją dokumenty.

4/4
Mat. prasowe

To Łukasz zacznie mówić o pozorowanym włamaniu, a Ance spodoba się ten pomysł. Dzięki temu będzie mogła odzyskać obciążające ją dokumenty w sprawie sprzedaży dzieł sztuki, którym pośredniczyła, a chłopak łatwo zarobi pieniądze.  Ich wspólna intryga wyjdzie na jaw?

Więcej na temat M jak miłość