Syna Marty Wojciechowskiej w "M jak miłość" grało dwóch aktorów. Od 2000 roku w serialowego Łukasza wcielał się Franciszek Przybylski, a od 2007 zastąpił go inne młody aktor - Adrian Żuchewicz. Dlaczego Franek Przybylski przestał grać w "M jak miłość"? Ponieważ jego mama - reżyserka i aktorka Agnieszka Glińska - zadecydowała, że jej 13 letni wówczas syn musi skupić się na nauce. Franek zrezygnował z roli, a z castingu wyłoniono nowego Łukasza i wcielił się w niego Adrian Żuchewicz, który uczęszczał wtedy do ogniska teatralnego Państwa Machulskich.

Adrian Żuchewicz wcielał się w postać Łukasza Wojciechowskiego przez 7 lat. Aż do 2014 roku, kiedy odszedł z serialu, by studiować bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Stosunki polityczne na UKSW.  

I jak na razie nie wrócił do serialu do tej pory, choć jego postać nie została uśmiercona. Jednak jak widać jej Adrian Żuchewicz nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem jak Franciszek Przybylski, który studiuje na Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

A my chcemy się zapytać, który Łukasz z "M jak miłość" po latach podoba Wam się teraz bardziej?

Zobacz także: Oni dorastali na naszych oczach. Zobaczcie, jak zmieniły się serialowe gwiazdy! ZDJĘCIA

Franciszek Przybylski w "M jak miłość" prezentował się tak.

Jak zmienił się pierwszy Łukasz z M jak miłość?

Teraz Franciszek Przybylski wygląda tak.

Jak teraz wygląda pierwszy Łukasz z

Adrian Żuchewicz na początku swojej przygody z "M jak miłość" wyglądał tak.

Adrian Żuchewicz

A w jednym z ostatnich odcinków w "M jak miłość" Adrian Żuchewicz prezentował się tak.

Adrian Żuchewicz w M jak miłość

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale