Ruchome piaski nowy serial Netflixa
Mat. promocyjne

Lubisz szwedzkie kryminały? "Ruchome piaski" to serial dla Ciebie! O czym jest nowa produkcja Netflixa?

Ruchome piaski nowy serial Netflixa
Mat. promocyjne

O tym, że Skandynawowie wiedzą, jak zrobić dobry serial kryminalny, wiemy od dawna. I wystarczy przypomnieć tu "Most nad Sundem" czy "Forbrydelsen", który doczekał się dwóch wersji - duńskiej i amerykańskiej o tytule "The Killing". Dla tych, którzy lubią skandynawskie seriale kryminalne mamy dobrą wiadomość, bowiem na Netflixie można już oglądać serial "Ruchome piaski". O czym jest ta szwedzka produkcja?

Nowy serial kryminalny Netflixa - Ruchome piaski

W prywatnej szkole średniej w Djursholm dochodzi do strzelaniny. Ginie kilku uczniów jednej z klas. Jedyną ocalałą z strzelaniny jest Maja Norberg, która jest oskarżona o morderstwo i współudział w napadzie. Podczas jej procesu wychodzą na jaw sekrety dotyczące feralnego dnia, a także jej relacji z Sebastianem Fagermanem. "Ruchome piaski" to pierwsza szwedzka produkcja Netflixa oparta na bestsellerowej powieści Malin Persson Giolito o tym samym tytule. 

Serial wciąga od pierwszych minut, bowiem od razu jesteśmy świadkami zbrodni dokonanej w prywatnej szkole w Szwecji. Dalej cała historia opowiedziana jest z perspektywy jedynej ocalałej i jednocześnie głównej oskarżonej - Mai. Czy jest morderczynią? Dlaczego dokonała tej zbrodni? Przez 6 odcinków obserwujemy, co działo się kilka miesięcy przed makabrą w szkole, jak Maja zmieniła się pod wpływem Sebastiana, który wciągnął ją w swój luksusowy świat pełen podróży i narkotyków. Czy dokonując zbrodni była pod ich wpływem, jak i wpływem swojego ukochanego, który również znalazł się tego dnia w klasie? Dlaczego rodzice nie zauważyli zmiany, która nastąpiła w ich córce? Na te i inne pytania poznacie odpowiedzi oglądając "Ruchome piaski". Polecamy serdecznie! 

Zwiastun serialu "Ruchome piaski"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Liczyła na happy end, jednak... 🎞️Ruchome piaski

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

 

"Ruchome piaski" to pierwszy szwedzki serial Netflixa.

Ruchome piaski - szwedzki serial na Netflixie
Mat. promocyjne

Główną bohaterką serialu jest Maja Norberg, która zostaje oskarżona o zabójstwo kolegów z klasy.

Ruchome piaski nowy serial Netflixa
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37