"M jak Miłość" czarne charaktery

"M jak Miłość" nie ma sobie równych! Pod względem popularności i wyników oglądalności konkurencję zostawia w tyle! Nic dziwnego, obsada serialu jest iście gwiazdorska, a scenarzyści bardzo często kreują nowych bohaterów. Jedni są bardzo ciekawi, ich przygody emocjonujące, a niektórzy po prostu nudni. W ostatnim czasie nowych postaci pojawiło się tak wiele, że nie każda z nich ma szansę na rozbudowany wątek, tym samym starsi bohaterowie odchodzą na drugi plan. 

W związku z tym postanowiliśmy zapytać się Was: bohater grany przez jakiego aktora jest tak nudny, irytujący, lub zbyt wulgarny, że powinien zniknąć z produkcji? GŁOSUJ!

 

Polecamy: Budzyński będzie miał dziecko z Anką? Była kochanka znów namiesza w życiu prawnika!

Joanna Kuberska - wciela się w postać Julki. Dziewczyna jest zabójczo zakochana w Pawle (Rafał Mroczek). Gdy ten ją poznał, miał żonę, a gdy ta go zdradziła, popadł w alkoholizm i odrzucił Julkę. Przyjaciółka stale jednak próbuje rozpalić ogień w sercu Pawła i chyba wreszcie się jej uda!

 

Tomasz Ciachorowski - wciela się w postać Artura, psychopaty który chciał uprowadzić Izę (Adriana Kalska) i jej córeczkę Maję. Jest jednym z głównych czarnych charakterów w serialu. Od samego początku jak tylko się pojawił, wprowadza zamieszanie w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski). Jest bezwzględny i nie ma żadnych skrupułów!

 

Julia Wróblewska - wciela się w postać Zosi Chodakowskiej. Nastolatka została adoptowana przez Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Gosię (Joanna Koroniewska), po tym jak w tragicznym wypadku straciła ojca (przyjaciela Tomka). W serialu gra od 2007 roku. Przez 11 lat scenarzyści nie wymyślili dla niej spektakularnego wątku. Aktualnie przebywa za granicą gdzie studiuje. 

 

Iga Krefft - wciela się w postać Uli Mostawiak. Została adoptowana przez Marka (Kacper Kuszewski) oraz Hankę (Małgorzata Kożuchowska), którzy zresztą w serialu już nie grają. Czy to znak, by Iga również odeszła? Do tej pory w życiu jej bohaterki działo się niewiele - poza przygodami z narkotykami. Scenarzyści postanowili jednak rozbudować jej wątek i połączyli ją w parę z byłym więźniem - Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Czy dziewczyna stworzy z nim szczęśliwy związek? A może jest w niebezpieczeństwie? 

 

Katarzyna Cichopek - wciela się w postać Kingi Zduńskiej. W serialu gra od samego początku - od 18. lat! W najbliższym czasie w jej życiu pojawi się sporo zmian. Razem z mężem Piotrem (Marcin Mroczek) oczekują przyjścia na świat bliźniąt. Są już rodzicami Lenki i Mikołaja. Lecz czy ta sielanka nie jest troszkę nudna?

 

Ilona Lewandowska - wciela się w postać Anety. Lekarka pojawiła się w serialu jako kochanka Olka (Maurycy Popiel) i przyczyniła się do rozpadu małżeństwa jego i Magdy (Anna Mucha). Jej zazdrość była tak wielka, że nawet po rozwodzie bohaterów mściła się na byłej rywalce. W ostatnich odcinkach okazało się jednak, że ma dobre serce i przyczyniła się być może do uchronienia Andrzeja (Krystian Wieczorek) przed więzieniem.

 

Iga Górecka - wciela się w postać Karoliny Kubiak. Prawniczka po rozpoczęciu pracy w kancelarii, zadurzyła się w Budzyńskim. Kiedy ten ją odrzucił, postanowiła oskarżyć go o próbę usiłowania gwałtu! Choć w połowie jej plan się powiódł (kancelaria Andrzeja przegrała ważny przetarg), wszystko wskazuje na to, że Karolina trafi ze wspólniczką za kratki.

Małgorzata Różniatowska - wciela się w postać Zośki Kisielowej. Jednych irytuje, drudzy ją uwielbiają - jedno jest pewne, seniorka jest najbarwniejszą postacią serialu i wiele osób nie wyobraża sobie Grabiny bez niej. Jej przygody po stracie męża są dość komiczne, ale czy nie nudne? Oceńcie!

Tomasz Ciachorowski (Artur)
"M jak Miłość", Tomasz Ciachorowski - Artur
...
Iga Górecka (Karolina)
Iga Górecka, Karolina
...
Julia Wróblewska (Zosia)
"M jak Miłość", Julia Wróblewska - Zosia
...
Ilona Lewandowska (Aneta)
"M jak Miłość", Ilona Lewandowska - Aneta
...
Iga Krefft (Ula)
"M jak Miłość", Iga Krefft, Ula
...
Katarzyna Cichopek (Kinga)
"M jak Miłość", Katarzyna Cichopek - Kinga
...
Małgorzata Różniatowska (Kisielowa)
"M jak Miłość", Małgorzata Różniatowska - Kisielowa
...
Joanna Kuberska (Julka)
"M jak Miłość", Joanna Kuberska, Julka
...
Więcej na temat M jak miłość
Wyniki plebiscytu:
Tomasz Ciachorowski (Artur)...
Iga Górecka (Karolina)...
Julia Wróblewska (Zosia)...
Ilona Lewandowska (Aneta)...
Iga Krefft (Ula)...
Katarzyna Cichopek (Kinga)...
Małgorzata Różniatowska (Kisielowa)...
Joanna Kuberska (Julka)...