Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

W najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. Niektórzy bohaterowie wpadną w poważne tarapaty. Inni z kolei będą przeżywali nowe, miłosne uniesienia. Pojawią się także nowe postacie, które sporo namieszają w serialu. Dla kogo ten tydzień okaże się szczęśliwy? Dowiecie się tego z naszej galerii!

1/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Iwona wraca do "Barw szczęścia"

W premierowych odcinkach Iwona (Izabela Zwierzyńska) wróci nagle do domu i wyzna Agacie (Natalia Zambrzycka) oraz Klarze (Olga Jankowska), że spodziewa się dziecka.

- Gratulacje! A ja myślałam, że ci się przytyło i ukrywasz pod sukienką zjedzone pączki!

- Nie słuchaj jej, super wyglądasz! Który to miesiąc?

- Do porodu jeszcze daleko.(…) Wyniki badań mam książkowe... Muszę się tylko oswoić z myślą, że moje życie się zmieni!

Gdy dziewczyny zapytają o ojca, Pyrka – zmieszana - od razu jednak zblednie…

- To zwyczajna wpadka... Nie zabezpieczyłam się, chociaż jako lekarz powinnam wiedzieć, skąd się biorą dzieci.(…) Ja już sobie to wszystko poukładałam, wiem, na co się piszę! Naoglądałam się samotnych matek na swoich misjach i w porównaniu z nimi mam luksusową sytuację! Mieszkam w kraju, w którym nie ma wojny, mam zapewnioną opiekę medyczną, dach nad głową i mam co jeść... Nie mogę narzekać! Tym bardziej, że mam was. I wiem, że mogę na was liczyć. Bo mogę, prawda? - zapyta Iwona. 

2/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Kasia (Katarzyna Glinka) – cały czas wspierana przez Łukasza (Michał Rolnicki) – złoży za to w końcu na policji zeznania w sprawie gwałtu, do którego doszło w Dubaju. Szymon (Maciej Marczewski), odpierając jej atak, oskarży publicznie dziewczynę o to, że była w Londynie striptizerką i nie jest przez to wiarygodna. A kilka godzin później Sadowskich odwiedzi Anita (Karolina Porkari) – błagając o wybaczenie...

- To ja mu opowiedziałam o tym, co robiłaś w Londynie… Przepraszam!

- I pomyśleć, że się przyjaźniłyśmy...

- Bardzo tego żałuję, Kasia... Nawet nie wiesz, jak bardzo!(…) Chyba do końca nie wierzyłam w jego winę… Nie chciałam wierzyć…. Ale szybko się przekonałam, jaki potrafi być brutalny…

- Mam ci teraz współczuć?

- Pójdę na policję i powiem im wszystko, jak dokładnie było w Dubaju. Może to ci pomoże? Niech on w końcu odpowie za to, co zrobił!

3/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Gdy sprawa gwałtu stanie się głośna, Kasię odwiedzi też kolejna znajoma sprzed lat: Diana Harnaś (Katarzyna Zielińska). Dziewczyna wyzna, że pracuje w fundacji „Powiedz NIE” i zaproponuje Sadowskiej pomoc.

- Nagłośnimy twoją sprawę. Opowiemy o świństwach, które ci zrobił twój były szef w Dubaju... Pokażemy światu, jakim jest potworem i spróbujemy go ukarać!

A Kasia – wspierana przez rodzinę i przyjaciół - postanowi w końcu stanąć do walki…

- Odpłacę Szymonowi pięknym za nadobne… I wszystkim innym facetom, którzy krzywdzą kobiety!

4/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Prawdziwy dramat przeżyje też Aldona (Elżbieta Romanowska) – gdy odkryje, że Maurycy (Paweł Koślik) jest nie tylko jej „adoratorem”, ale także… podglądaczem. Wściekła, dziewczyna chwyci od razu za nóż:

- Wyłaź, dziadu, bo policję zawołam!

A chwilę później – przerażona i bliska łez - Grzelakowa zadzwoni do męża...

- Borys, musisz tu natychmiast przyjechać! Tragedia… stała się straszna tragedia!

5/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Tymczasem Sabina (Barbara Kurzaj), przytłoczona problemami, coraz częściej będzie sięgać po alkohol… na czym przyłapie ją w końcu Kazik (Grzegorz Mielczarek). Co wydarzy się, gdy ojciec Zuzi znajdzie kryjówkę, w której Tomala zaczęła ukrywać puste butelki?

6/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Miłe chwile w premierowych odcinkach czekają za to Celinę (Orina Krajewska) oraz Lidkę (Emilia Warabida)… bo w fitness klubie zacznie pracę kolejny wysportowany przystojniak: Mario “Szakal” Wolski – trener MMA (w tej roli Paweł Draszba). Widząc nowego kolegę, dziewczyny będą zachwycone. A „Szakal” szybko udowodni, na co go stać…

7/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Za to w finale: burza emocji w reality show! W kolejnym tygodniu Kacper (Jakub Szlachetka) odzyska w końcu rozsądek i postanowi opuścić obóz „ex-ów”.

- Zrozumiałem, że popełniłem błąd... Nie chcę, żeby rodzina się za mnie wstydziła. I nie chcę być z Magdą. Odchodzę z programu!

A gdy Justin (Jasper Sołtysiewicz) się temu sprzeciwi… Jabłoński wpadnie w furię i rzuci się na niego z pięściami – na oczach internautów z całej Polski.

8/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Problemy czekają też Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) oraz Kajtka (Jakub Dmochowski), bo widzowie programu dowiedzą się, że dziewczyna chodziła kiedyś na „randki” za pieniądze… i uznają, że była prostytutką. Zbrowska szybko zrozumie, że taka „łatka” może do niej przylgnąć już na dobre – i będzie zrozpaczona.

- Wszyscy to zobaczą i usłyszą! Zostanie to potem w Internecie… Rozumiesz?!

9/9
Kadry z serialu "Barwy szczęścia"
Mat. prasowe

Tymczasem najwięksi rywale młodych - Alan (Rafał Maślak) i Sandra (Joanna Opozda) – wpadną na sprytny pomysł, jak podbić serca fanów i... zaręczą się przed kamerami! Czy widzowie domyślą się, że ich „miłość” to oszustwo?

Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

 

Więcej na temat Barwy szczęścia