East News
1/4
East News

 

Smutne wieści dla wszystkich fanów "Klanu". Jak donosi "Fakt", z serialem TVP1 żegna się jedna z ulubionych postaci. Była ona obecna w "Klanie" od samego początku, czyli od 1997 roku i wnosiła do niego wiele ciepła. Niestety, teraz przyszła pora się z nią pożegnać. W jakich okolicznościach zginie ta postać? Jak zareagują na to pozostali? Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej!

Polecamy: Serialowy quiz dla prawdziwych fanów! Rozpoznaj serial po... bohaterze!

2/4
Jak teraz wygląda siostra Dorota z Klanu?

 

"Klan": śmierć Doroty Lubicz. Jak odejdzie?

Okazuje się, że z serialem "Klan" już niedługo pożegna się Agnieszka Wosińska, która od ponad 20 lat wcielała się w postać siostry Doroty. Zakonnica była najmłodszą z klanu Lubiczów. Jednak większość swojego czasu spędzała na zagranicznych misjach, niosąc pomoc biednym i potrzebującym. To właśnie przyczyni się do jej śmierci.

Zobacz także: Pamiętacie Beatkę z "Klanu"? Zobaczcie, jak teraz wygląda

Jak czytamy w tabloidzie, siostra Dorota zginie w Kongo. Zakonnica przebywała tam od dłuższego czasu na misji. Smutne wieści przyniesie detektyw, którego wynajęła zaniepokojona rodzina. 

Dwa miesiące temu doszło do walk międzyplemiennych. I szpital, gdzie pracowała Dorota, zniszczono. Ona jest na liście zabitych - zakomunikuje detektyw. 

Zobacz także: Fani wciąż za nimi tęsknią! To były najgłośniejsze odejścia z seriali

3/4
Agnieszka Wosińska z Klanu - jak teraz wygląda?

 

Agnieszka Wosińska pojawiła się w serialu "Klan" już na samym początku. Widzowie pokochali jej postać za ciepło oraz wrażliwość na drugiego człowieka. Choć często znikała z serialu na długie miesiące, za każdym razem fani "Klanu" cieszyli się z jej powrotu. Ciekawe, czy jest szansa, że w przyszłości jeszcze kiedyś ją zobaczymy. W końcu detektyw zawsze mógł się mylić...

4/4
Agnieszka Wosińska na salonach
Akpa

 

Będziecie tęsknić za tą postacią?

Więcej na temat Klan