Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

M jak miłość: Łukasz wręczy Katii pieniądze na aborcję, a póżniej wywołała ostrą awanturę w klinice!

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

Czy Katia (Joanna Jarmołowicz) usunie ciążę? Jak potoczą się dalsze losy ciężarnej bohaterki "M jak miłość" i jej serialowego partnera Łukasza (Jakub Józefowicz)? W najnowszym sezonie hitu Telewizyjnej Dwójki dzieje się naprawdę sporo! Jak już wiemy, Artur (Tomasz Ciachorowski) terroryzuje Darię (Ewelina Gnysińska), a Ula (Iga Krefft) wciąż nie może zapomnieć o byłym narzeczonym. Ogromne emocje przynosi również wątek Katii i Łukasza, którzy ostatnio dowiedzieli się, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami! 

Czy Katia zdecyduje się na aborcję?

Informacja o ciąży mocno zaskoczyła Katię. Niestety, dziewczyna nie spodziewała się, że jej partner będzie oczekiwał od niej, że podda się aborcji! Katia mocno zawiodła się na Łukaszu, który postanowił zdobyć pieniądze na usunięcie ciąży. W 1458. odcinku "M jak miłość" Łukasz poprosi o pomoc Martę (Dominika Ostałowska). 

- Po prostu miałem pecha i… muszę za coś zapłacić. Obiecuję, że ostatni raz proszę cię o kasę! Jak tylko zarobię, oddam ci wszystko. I przysięgam, że już nigdy więcej nie będę cię prosił o pomoc!- powie Łukasz.

- Będę musiała zadzwonić do banku, zerwać lokatę... Ale zawsze i w każdej sytuacji ci pomogę, przecież wiesz… Muszę wiedzieć, na co są ci potrzebne te pieniądze- odpowie Marta. 

Łukasz nie będzie chciał zdradzić, na co potrzebne są mu pieniądze, ale ostatecznie przyzna, że jego dziewczyna zaszła w ciążę. Jak informuje portal superseriale.se.pl  Łukasz zdobędzie pieniądze na aborcję. Podczas spotkania z Katią wręczy jej kopertę i poda adres kliniki, w której może usunąć ciążę. Katia weźmie pieniądze, ale powie Łukaszowi, że nie chce go więcej widzieć. 

Po jakimś czasie Łukasz zrozumie, że wcale nie chce, żeby Katia usunęła ciążę! Chłopak wpadnie do kliniki i wywoła ostrą awanturę... Łukasz będzie przerażony, że jego dziewczyna poddała się aborcji. Kiedy w końcu dojdzie do ich spotkania Katia powie mu, że nie usunęła ciąży! Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy, że 1458 odcinek serialu zobaczycie już 1 października o godzinie 20:55. 

Zobacz także: Ostatnie słowa Artura w "M jak miłość"! To one sprawią, że Chodakowski pociągnie za spust?

Łukasz wręczy Katii pieniądze na aborcję.

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

Katia nie usunie ciąży.

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51