Joanna Kuberska i Adriana Kalska
ONS

Piękna gwiazda "M jak miłość" zagra w nowym serialu Polsatu! Aktorka zniknie z hitu TVP?

Joanna Kuberska i Adriana Kalska
ONS

 

Joanna Kuberska wystąpi w nowym serialu Polsatu! Już wiosną będziemy mogli zobaczyć nową produkcję stacji "Zawsze warto". W serialu trzy główne role zagrają Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Teraz okazuje się, że w "Zawsze warto" pojawi się również aktorka, którą doskonale znacie z "M jak miłość". Kogo zagra Joanna Kuberska? Czy teraz zniknie z serialu TVP2?

 

Joanna Kuberska zniknie z "M jak miłość"?

Kilka dni temu Joanna Kuberska w swoim wpisie na Instagramie poinformowała, że będzie występować z nowym serialu Polsatu. Zdjęcie z planu "Zawsze warto" opublikowała również Weronika Rosati, która zdradziła, kogo zagra Joanna Kuberska!

z @joanna_kuberska gramy naraz w dwoch serialach i nasze relacje sa bardzo skomplikowane 😂 w @mjakmilosc.official Asia jest nowa dziewczya mojegobylego chlopaka a w @zawszewartopolsat jest zona mojego brata 😉 - napisała na Instagramie. 

To nie pierwszy raz kiedy Joanna Kuberska pojawi się w serialu Polsatu. Wcześniej zagrała również w "Przyjaciółkach" i "W rytmie serca". Czy to oznacza, że aktorka zniknie z "M jak miłość"? Jak informuje portal superseriale.se.pl Julia Kuberska nie odejdzie z hitu TVP2!

Będziecie oglądać nowy serial "Zawsze warto"? Zobaczcie zdjęcia Joanny Kuberskiej z planu!

Zobacz także: Już na wiosnę nowy serial Polsatu z Rosati, Zielińską i Wieniawą! Czy przebije „Przyjaciółki”?

 

Joanna Kuberska wystąpi w nowym serialu Polsatu.

 

Aktorka nie zniknie z "M jak miłość".

Joanna Kuberska na ramówce TVP
ONS
 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08