Kiedy 2. sezon serialu "The Rain"
Mat. prasowe

Jest data premiery i zwiastun 2. sezonu "The Rain"! Emocje gwarantowane!

Kiedy 2. sezon serialu "The Rain"
Mat. prasowe

Ci, którzy pokochali serial "The Rain", z pewnością odliczają już dni do premiery drugiego sezonu. Netflix ogłosił właśnie, że ta duńska produkcja powróci 17 maja! W sieci pojawił się także zwiastun 2. sezonu "The Rain". Co czeka na waszych ulubionych bohaterów? Z czym będą musieli się zmierzyć? Zobaczcie poniżej!

2. sezon "The Rain" pojawi się na Netflixie 17 maja

"The Rain" to pierwszy duński serial oryginalny Netflixa, który miał swoją premierę 4 maja 2018 roku. W pierwszej części byliśmy świadkami zmagań głównych bohaterów ze światem, który zastali po wybuchu epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz. W jej wyniku zmarła niemal cała populacja Skandynawii.

Jednak pewnemu duńskiemu rodzeństwu udało się przeżyć. Opuszczają oni bezpieczny bunkier i odkrywają straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów życia.

Zobacz także: Lubisz szwedzkie kryminały? "Ruchome piaski" to serial dla Ciebie! O czym jest nowa produkcja Netflixa?

Co wydarzy się w 2. sezonie "The Rain"? Netflix zaprezentował właśnie oficjalny zwiastun kolejnej części tej duńskiej produkcji. Jedno jest pewne: emocji z pewnością nie zabraknie!

Czekacie na nowy sezon "The Rain"?

"The Rain" wraca już 17 maja!

2. sezon "The Rain" już 17 maja na Netflix
Mat. prasowe

Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

Serial "The Rain": o czym opowiada?
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13